23. Akbank Caz Festivali

25 Eylül 2013 - Çarşamba • 14:00
12 Ekim 2013 - Cumartesi • 15:00

Ne? Akbank sponsorluğunda ve “Şehrin caz hali” sloganıyla bu yıl 23. kez düzenlenen, programında dünyaca ünlü birçok caz müzisyeni ve topluluğunu bulunduran caz festivali

Nerede? Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, Cemal Reşit Rey Konser Salonu, Akbank Sanat, The Seed, Babylon, Babylon Lounge, garajistanbul, Caddebostan Kültür Merkezi, Pera Palas Oteli, Nardis, Jazz Company

Ne zaman? 25 Eylül – 12 Ekim tarihleri arasında

Neden?

1. Festivalin Mulatu Astatke, Harriet Tubman, Cassandra Wilson, Chris Dave, Mos Def, John Surman gibi yabancı ve İlhan Erşahin, Alp Ersönmez, Jehan Barbur ve Birsen Tezer gibi yerli konuklarını birbirinden ayıramıyor ve birden fazla konsere gitmek için can atıyorsunuz.

2. Bir üniversite öğrencisi olarak festivalin bu yıl da “Kampüste Caz” etkinlikleri ile okulunuza caz konserleri taşıyacak olmasından dolayı mutlusunuz.

3. Festival kapsamındaki panellerde caz bilginizi genişletmek, atölye çalışmalarında yeteneklerinizi sınamak ya da Moda Teras, Hilton ParkSA ve Mama Shelter’daki Cazlı Brunch’larda güzel bir Pazar geçirmek istiyorsunuz.

Festival hakkında daha fazlası…

YORUM YAZIN

AJANDA

Filmekimi

5 Ekim 2018 - Cuma

4. İstanbul Tasarım Bienali

22 Eylül 2018 - Cumartesi

Istanbul Coffee Festival

20 Eylül 2018 - Perşembe

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?