Akbank Günümüz Sanatçıları Ödülü Sergisi 2015

3 Haziran 2015 - Çarşamba • 10:30
31 Temmuz 2015 - Cuma • 19:30

gunumuz_sanatcilari_

Kim? Küratör: Philippe Van Cauteren Sanatçılar: Alp Seker, Ayşe İri, Bestami Gerekli, Betül Sertkaya, Burak Dikilitaş, Elif Erker, Elif Köse, Ferhat Akay, Furkan Öztekin, Gizem Dinç, Gürkan Mıhçı, H. Burak Yel, Hazal Ünsal, Mehmet Öğüt, Soner Ulu, Şafak Gürboğa, Volkan Kızıltunç

Ne? Çağdaş sanat alanındaki gelişmeleri desteklemek ve genç sanatçılara destek olmak amacıyla Resim ve Heykel Müzeleri Derneği ve Akbank Sanat işbirliğiyle düzenlenen yarışma sonucunda seçilen 17 sanatçıya ait eserin görülebileceği sergi.

Nerede? Akbank Sanat

Ne zaman? 3 Haziran – 31 Temmuz tarihleri arasında, Salı-Cumartesi günleri ve 10:30-19:30 saatleri arasında

Neden?

1. 30 yılı aşkın süredir gerçekleşen ve bugüne dek birçok genç sanatçıyı tanımanızı, keşfetmenizi sağlayan sergiyi bu yıl da kaçırmak istemiyorsunuz.

2. Bazılarını farklı galerilerdeki sergilerde tanıma fırsatı bulduğunuz ve ilk kez tanışacağınız sanatçıların eserlerini bir arada görmek istiyorsunuz.

3. Yaz ayları sizin için genç sanatçılar keşfetmek demek ve şehirdeki birçok galeri ve sanat kurumunun sergi alanlarının bu aylarda genç sanatçılara ayrılmış olması sizi mutlu ediyor.

Sergi hakkında daha fazlası…

İstiklal Cad. No:8 Beyoğlu / İstanbul

YORUM YAZIN

AJANDA

Filmekimi

5 Ekim 2018 - Cuma

4. İstanbul Tasarım Bienali

22 Eylül 2018 - Cumartesi

Istanbul Coffee Festival

20 Eylül 2018 - Perşembe

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?