Aklım Nerede?

14 Eylül 2013 - Cumartesi • 13:00
26 Eylül 2013 - Perşembe • 19:00

Kim? Yönetmenler: Pedro Almodóvar, Paul Thomas Anderson, Derek Cianfrance, Sofia Coppola, Tom Ford, Fernando Meirelles, Lars von Trier Konuklar: Dücane Cündioğlu, Prof. Dr. Cengiz Güleç, Kutlukhan Kutlu, Prof. Dr. Mert Savrun, Doç. Dr. Haldun Soygür, Prof. Dr. M.Zihni Sungur, Prof. Dr. Vedat Şar

Ne? Medikal iletişim konusunda uzman 121 Medikal ve Life is Film prodüksiyon şirketi işbirliğiyle düzenlenen, “Sinemada Psikiyatri” konu başlığı altında ünlü yönetmenlerin son yıllarda önce çıkan filmlerinin gösterimlerini psikiyatrist ve sinema eleştirmenlerinin katılacağı söyleşilerle destekleyecek olan program

Nerede? Pera Müzesi

Ne zaman? 14 – 26 Eylül tarihleri arasında, değişen seanslarda

Neden?

1. İnsan psikolojisini merkezine alan filmleri izlemeyi seviyorsunuz ve bu filmleri uzmanların gözünden değerlendirecek olmak ilginizi çekiyor.

2. Hayranı olduğunuz yönetmenlerin daha önce izlediğiniz filmleri psikolojik ve psikyatrik açıdan değerlendirerek bir kez daha izlemek istiyorsunuz.

3. Geçtiğimiz sezonlarda kaçırdığınız “Master”, “Melancholia” ve “La piel que habito” gibi filmlerin yanında usta yönetmenlerin öne çıkan filmlerini izlemek için bu gösterim programının iyi bir fırsat olduğunu düşünüyorsunuz.

Etkinlik hakkında daha fazlası…

Meşrutiyet Cad. No:65 Tepebaşı, Beyoğlu / İstanbul

YORUM YAZIN

AJANDA

Filmekimi

5 Ekim 2018 - Cuma

4. İstanbul Tasarım Bienali

22 Eylül 2018 - Cumartesi

Istanbul Coffee Festival

20 Eylül 2018 - Perşembe

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN