Babylon Soundgarden Çeşme 2013

31 Ağustos 2013 - Cumartesi • 10:00
31 Ağustos 2013 - Cumartesi • 23:30

Kim? Türkçe rock müziğin en önemli isimlerinden Teoman ve konser öncesindeki happy hour boyunca dj LUST ile konser sonrasında Red Bull After Party sırasında Trus’me, Kabus Kerim ve Barış K

Ne? Festivalin İstanbul ayağının ardından bu yıl 3. kez gerçekleşecek olan, konser ve dj performanslarının yanında denize girme imkanı da sunan, ayrıca bir voleybol turnuvasına da katılabileceğiniz olan Babylon Soundgarden Çeşme 2013 festivali

Nerede? Babylon Aya Yorgi

Ne zaman? 31 Ağustos Cumartesi, saat 10:00′dan itibaren

Neden?

1. Üç günlük 30 Ağustos tatilini Çeşme’de geçirmek için yerinizi ayırttınız bile ve Cumartesi gününüzü sabahtan akşama kadar etkinlikler vaat eden, denizi, güneşi, eğlencesi ve ortamını çok sevdiğiniz Babylon Aya Yorgi’de geçirmeyi planlıyorsunuz.

2. Bir yaz sporu olarak voleybolu da en az yüzmek kadar seviyorsunuz ve Babylon Soundgarden Çeşme kapsamında, her takımda profesyonel bir voleybolcunun yer alacağı Vodafone Red Voleybol Turnuvası’na katılmak için can atıyorsunuz. (Elemelere 30 Ağustos günü katılmanız gerekiyor.)

3. Teoman müziği bıraktığında bir hayranı olarak çok üzülmüş, kısa süre sonra müziğe döndüğünü açıkladığında bir o kadar sevinmiştiniz. Kendisi kararını bir kez daha değiştirmeden onu bir kez daha izlemek istiyorsunuz.

Festival hakkında daha fazlası…

Teoman hakkında daha fazlası…

Sakarya Mah. 3143 Sok. No:22/2 Aya Yorgi, Çeşme / İzmir

YORUM YAZIN

AJANDA

Filmekimi

5 Ekim 2018 - Cuma

4. İstanbul Tasarım Bienali

22 Eylül 2018 - Cumartesi

Istanbul Coffee Festival

20 Eylül 2018 - Perşembe

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN