17. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali

15 Şubat 2018 - Perşembe • 11:00
25 Şubat 2018 - Pazar • 21:30

Ne? Bu yıl “Hayat Var!” temasıyla, 17. kez düzenlenen, ‘Keş!f’ ve ‘Aşk ve Başka Bi’ Dünya’ başlıklı iki yarışması ve Galalar, !f Müzik, Oyun, Sanat Hayat İçindir, Gökkuşağı Filmleri, !f Yeni, !f Kolik Karanlık & Köşeli gibi bölümleri olan; aynı zamanda parti ve etkinlikleri bünyesinde barındıran bağımsız filmler festivali

Nerede? Cinemaximum City’s Nişantaşı, Cinemaximum Kanyon, Cinemaximum Budak (CKM) ve Cinemaximum Akasya sinemaları

Ne zaman? 15 Şubat Perşembe’de 25 Şubat Pazar gününe kadar

Neden?

1. Hangi noktasında izleyicisi olmuş olursanız olun, ilk seferinden sonra bağımlısı olduğunuz bağımsız filmler festivali bu yıl da takip ederek dünyanın dört bir yanından bağımsız ruhlar keşfedeceğinizi biliyorsunuz.

2. Yıl boyunca sıkça adını duyduğunuz ve ülkemizde gösterileceği günü beklediğiniz, festivalin Galalar bölümünde yer alan Lady Bird, The Florida Project, Phantom Thread, The Disaster Artist, Mudbound gibi filmleri izlemek istiyorsunuz.

3. Film izlemenin yanında çeşitli etkinliklerde ilham alacak şeyler bulacağınız, farklı konular üzerine düşünüp, tartışacağınız; akşamları ise !f Müzik partileri ile saatlerce dans edeceğiniz bir festival maratonuna kendinizi hazır hissediyorsunuz.

theMagger’dan 17. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali listesi ve Alternatif !f Önerileri

YORUM YAZIN

AJANDA

Filmekimi

5 Ekim 2018 - Cuma

4. İstanbul Tasarım Bienali

22 Eylül 2018 - Cumartesi

Istanbul Coffee Festival

20 Eylül 2018 - Perşembe

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN