17. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali

15 Şubat 2018 - Perşembe • 11:00
25 Şubat 2018 - Pazar • 21:30

Ne? Bu yıl “Hayat Var!” temasıyla, 17. kez düzenlenen, ‘Keş!f’ ve ‘Aşk ve Başka Bi’ Dünya’ başlıklı iki yarışması ve Galalar, !f Müzik, Oyun, Sanat Hayat İçindir, Gökkuşağı Filmleri, !f Yeni, !f Kolik Karanlık & Köşeli gibi bölümleri olan; aynı zamanda parti ve etkinlikleri bünyesinde barındıran bağımsız filmler festivali

Nerede? Cinemaximum City’s Nişantaşı, Cinemaximum Kanyon, Cinemaximum Budak (CKM) ve Cinemaximum Akasya sinemaları

Ne zaman? 15 Şubat Perşembe’de 25 Şubat Pazar gününe kadar

Neden?

1. Hangi noktasında izleyicisi olmuş olursanız olun, ilk seferinden sonra bağımlısı olduğunuz bağımsız filmler festivali bu yıl da takip ederek dünyanın dört bir yanından bağımsız ruhlar keşfedeceğinizi biliyorsunuz.

2. Yıl boyunca sıkça adını duyduğunuz ve ülkemizde gösterileceği günü beklediğiniz, festivalin Galalar bölümünde yer alan Lady Bird, The Florida Project, Phantom Thread, The Disaster Artist, Mudbound gibi filmleri izlemek istiyorsunuz.

3. Film izlemenin yanında çeşitli etkinliklerde ilham alacak şeyler bulacağınız, farklı konular üzerine düşünüp, tartışacağınız; akşamları ise !f Müzik partileri ile saatlerce dans edeceğiniz bir festival maratonuna kendinizi hazır hissediyorsunuz.

theMagger’dan 17. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali listesi ve Alternatif !f Önerileri

YORUM YAZIN

AJANDA

25. İstanbul Caz Festivali

26 Haziran 2018 - Salı

Chill-Out Festival: The Missing Part

23 Haziran 2018 - Cumartesi

Kumsalda

8 Haziran 2018 - Cuma

Sarsılan İmge

6 Haziran 2018 - Çarşamba

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?