14. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali

12 Şubat 2015 - Perşembe • 12:00
22 Şubat 2015 - Pazar • 22:00

digiturk-galalari-35-318-2

Ne? Bu yıl 14. kez düzenlenen, ‘Keş!f’ ve ‘Aşk ve Başka Bi’ Dünya’ başlıklı iki yarışma bölümü ve Galalar, !f Müzik, Oyun, Sanat Hayat İçindir, Gökkuşağı Filmleri, Ev, Karanlık & Köşeli gibi bölümleri olan; aynı zamanda atölye çalışmaları ve partiler gibi etkinlikleri bünyesinde barındıran bağımsız filmler festivali

Nerede? Film Gösterimleri: Cinemaximum Fitaş Salon 1 ve Salon 4 (Beyoğlu), Cinemaximum Kanyon ve Cinemaximum Budak (Caddebostan) Partiler:Kloster, Babylon Asmalımescit

Ne zaman? 12 Şubat Perşembe’de 22 Şubat Pazar gününe kadar

Neden?

1. Hangi noktasında izleyicisi olmuş olursanız olun, ilk seferinden sonra bağımlısı olduğunuz bağımsız filmler festivalini bu yıl da takip ederek dünyanın dört bir yanından bağımsız ruhlar keşfedeceğinizi biliyorsunuz.

2. Yıl boyunca sıkça adını duyduğunuz ve ülkemizde gösterileceği günü beklediğiniz, festivalin Galalar bölümünde yer alan “Birdman”, “The Tale of Princess Kaguya”, “Big Eyes” ve “Love Is Strange” gibi filmleri izlemek istiyorsunuz.

3. Gün boyunca film izleyip akşamında !f Müzik partileri ile saatlerce dans edeceğiniz bir festival maratonuna kendinizi hazır hissediyorsunuz.

theMagger’dan 14. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’nde Bilet Almanız Gereken 10 Film listesi…

theMagger’dan Alternatif !f Önerileri

YORUM YAZIN

AJANDA

25. İstanbul Caz Festivali

26 Haziran 2018 - Salı

Chill-Out Festival: The Missing Part

23 Haziran 2018 - Cumartesi

Kumsalda

8 Haziran 2018 - Cuma

Sarsılan İmge

6 Haziran 2018 - Çarşamba

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?