Les Misérables

1 Mart 2013 - Cuma • 11:00
7 Mart 2013 - Perşembe • 23:00

Kim? Yönetmen: Oyuncular: Hugh Jackman, Russell Crowe, Anne Hathaway, Amanda Seyfried, Eddie Redmayne, Samantha Barks, Sacha Baron Cohen, Helena Bonham Carter

Ne? Victor Hugo’nun ünlü romanından uyarlanarak 1985’de Londra’da sahnelenen ünlü müzikalin, ilk filmi “King’s Speech” ile muhteşem bir çıkış yapan Tom Hooper’ın yönettiği, 8 dalda Oscar’a aday olan ve En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu, En İyi Makyaj ve Saç Tasarımı ile En İyi Ses Miksajı dallarında ödülü kazanan sinema uyarlaması

Ne zaman? 01 Mart’ta vizyonda

Neden?

1. Müzikallere ve müzikallerden uyarlanan sinema filmlerine hayransınız ve West End ile Broadway’in gözde müzikallerinden olan “Les Misérables”ı beyazperdede izlemek için aylardır bekliyorsunuz.

2. Hugh Jackman, Russell Crowe ve Anne Hathaway başta olmak üzere, sevdiğiniz ünlü oyuncuların nasıl şarkı söylediğini merak ediyorsunuz.

3. 19. yüzyıl Paris’ini yansıtan prodüksiyon tasarımı, ünlü oyuncuları birer ‘sefil’e çeviren makyajları ve müzikal filmlerde alışılmışın dışına çıkarak şarkıları sette canlı olarak kaydeden ses tasarımı ile filmin birçok teknik daldaki başarısına tanık olmak istiyorsunuz.

Film hakkında daha fazlası…

YORUM YAZIN

AJANDA

25. İstanbul Caz Festivali

26 Haziran 2018 - Salı

Chill-Out Festival: The Missing Part

23 Haziran 2018 - Cumartesi

Kumsalda

8 Haziran 2018 - Cuma

Sarsılan İmge

6 Haziran 2018 - Çarşamba

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?