Los amantes pasajeros

10 Mayıs 2013 - Cuma • 11:00
23 Mayıs 2013 - Perşembe • 23:00

Kim? Yönetmen: Pedro Almodóvar Oyuncular: Antonio de la Torre, Hugo Silva, Miguel Ángel Silvestre, Laya Marti, Javier Cámara, Carlos Areces, Raúl Arévalo, José María Yazpik, Guillermo Toledo, José Luis Torrijo, Lola Dueñas, Cecilia Roth, Blanca Suárez

Ne? İspanyol yönetmen Pedro Almódovar imzalı, acil iniş yapmaya çalışan bir uçakta hostes, pilot ve yolcuların sırlarının bir bir açığa çıkışını konu alan, 32. İstanbul Film Festivali’nin açılış filmi de olan komedi filmi

Ne zaman? 10 Mayıs’ta vizyonda

Neden?

1. Gerek hikaye anlatım tarzı, gerek sinematografik karakteristikleri ile sizi her seferinde gönülünüzden vuran yönetmen Almodóvar’ın filmografisini eksiksiz olarak takip ediyor ve son filmini de kaçırmak istemiyorsunuz.

2. 32. İstanbul Film Festivali’nde biletleri kısa sürede tükenen ve bu nedenle izleyemediğiniz filmi birkaç hafta sonra vizyonda izleme şansı bulduğunuz için mutlusunuz.

3. İspanyol oyuncular Antonio Banderas, Penélope Cruz ve Paz Vega’dan en az birine delice hayransınız ve birkaç saniyeliğine de olsa onları görebileceğiniz bir filmi kaçıramayacağınızı düşünüyorsunuz.

Film hakkında daha fazlası…

YORUM YAZIN

AJANDA

Filmekimi

5 Ekim 2018 - Cuma

4. İstanbul Tasarım Bienali

22 Eylül 2018 - Cumartesi

Istanbul Coffee Festival

20 Eylül 2018 - Perşembe

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN