Rock’n Coke 2013

7 Eylül 2013 - Cumartesi • 00:01
8 Eylül 2013 - Pazar • 23:59

Kim? Rock’n Coke Sahnesi: Arctic Monkeys, Hurts, Duman, Editors, maNga, Büyük Ev Ablukada, The Prodigy, Jamiroquai, Teoman, Within Tempatation, Primal Scream, Aylin Aslım, Rebel Moves Coca-Cola Zero Sahnesi: La Roux, Can Bonomo, Maximo Park, Palma Violets, Triggerfinger, Ayyuka, The Ringo Jets, Ellie Goulding, Selah Sue, Melis Danişmend, Yasemin Mori, Oi Va Voi, Replikas, Skindred

Ne? Bu yıl Arctic Monkeys’den Jamiroquai’a, Editors’dan Ellie Goulding’e birçok ünlü ismin sahne alacağı, kamplı ya da günübirlik seçenekleri bulunan, İstanbul’un iki yılda bir düzenlenen en önemli müzik festivallerinden Rock’n Coke.

Nerede? Hezarfen Havaalanı

Ne zaman? 07-08 Eylül hafta sonu

Neden?

1. Aynı müzik zevkine sahip olduğunuz binlerce insanla yan yana çadırlarda kalmayı, güneşin altında kendinizi müziğe bırakmayı, gecenin geç saatlerine kadar müzikle dolmayı çok özlediniz.

2. Zaten iki yılda bir gerçekleşen festival, bu yıl hiçbir müzik festivalinin tadını çıkaramadığınız için bu yıl sizin için çok daha özel.

3. Beş ayrı sahnesi, türlü eğlence ve aktiviteleri bulunan festivalde sizin için de bir şeylerin, çok sevdiklerinizin yanında yeni keşfedecek sanatçı ve grupların olduğunu ve tüm bunların saatlerce yol gitmeye değeceğini biliyorsunuz.

Festival hakkında daha fazlası…

theMagger’dan Rock’n Coke 2013′ün heyecanlandıran 10 ismi listesi…

Hezarfen Havaalanı, Büyükçekmece / İstanbul

YORUM YAZIN

AJANDA

25. İstanbul Caz Festivali

26 Haziran 2018 - Salı

Chill-Out Festival: The Missing Part

23 Haziran 2018 - Cumartesi

Kumsalda

8 Haziran 2018 - Cuma

Sarsılan İmge

6 Haziran 2018 - Çarşamba

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?