Turuncu Günler

4 Ekim 2012 - Perşembe • 13:00
21 Ekim 2012 - Pazar • 19:00

Kim? Yönetmenler: Urszula Antoniak, Sander Burger, Erik De Bruyn, Boudwivjn Koole, Victor Ponten, Frank Scheffer, Jim Taihuttu, Rudolf van den Berg, Paula van der Oest, Nicole van Kilsdonk

Ne? Hollanda-Türkiye diplomatik ilişkilerinin 400. yıl etkinlikleri kapsamında İstanbul Modern, Hollanda Başkonsolosluğu ve Hollanda EYE Film Enstitüsü işbirliğiyle gerçekleşen; Uzun metrajlar, Kısalar, Frank Scheffer Retrospektifi, Cinedans Filmleri ve Salon Filmleri bölümlerinden oluşan gösterim programı

Nerede? İstanbul Modern Sinema

Ne zaman? 4-21 Ekim tarihleri arasında; Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri

Neden?

1. Yıl boyunca Akbank Sanat, İstanbul Modern Sinema ve Pera Film’de takip ettiğiniz gösterim programları sonrasında Hollanda Sineması ile ilgilenmeye başladınız.

2. Özellikle müzik temalı belgeselleri ile tanınmış Hollandalı yönetmen Frank Scheffer’in filmlerini bir arada izleme fırsatını kaçırmak istemiyorsunuz.

3. İstanbul Tasarım Bienali kapsamında, Hollandalı tasarımcılar tarafından yapılmış, deneysel filmlerden reklam filmlerine değişkenlik gösteren 20 filmin yer aldığı Salon Filmleri bölümü ilginizi çekiyor.

 

Program hakkında detaylı bilgi…

 

Meclis-i Mebusan Cad. Liman İşletmeleri Sahası

Antrepo 4 Karaköy / İstanbul

YORUM YAZIN

AJANDA

25. İstanbul Caz Festivali

26 Haziran 2018 - Salı

Chill-Out Festival: The Missing Part

23 Haziran 2018 - Cumartesi

Kumsalda

8 Haziran 2018 - Cuma

Sarsılan İmge

6 Haziran 2018 - Çarşamba

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?