UNIQ Açıkhava Film Festivali 2018

5 Haziran 2018 - Salı • 21:15
11 Eylül 2018 - Salı • 21:15

Ne? UNIQ İstanbul ve Başka Sinema işbirliğiyle düzenlenen, sezonun ilgi gören bol ödüllü yapımları ve vizyona girmemiş, çok az yerde gösterilmiş son dönem filmlerinden oluşan zengin bir seçkiden oluşacak açıkhava sineması festivali Haziran 2018 Filmleri: The Shape of Water, Happy End, The Killing of a Sacred Deer, L’insulte / The Insult, Lady Bird, Looking for Eric, Kısa Film Gecesi, I Tonya, Loving Vincent, The Greatest Showman, Aus dem nichts / In the Fade, The Square, Hao jile / Have a Nice Day, Kimi no na wa. / Your Name

Nerede? UNIQ İstanbul

Ne zaman? 5 Haziran – 11 Eylül tarihleri arasında, değişen günlerde 21:15’te

Neden?

1. Açıkhavada film izlemek sizin için yazın en büyük güzelliklerinden biri ve bu deneyimi her hafta yaşayabileceğiniz bir festivalin başlıyor olmasından mutluluk duyuyorsunuz.

2. Sezon boyunca kaçırdığınız önemli filmleri bambaşka bir atmosfer eşliğinde izleme fırsatını kaçırmak istemiyorsunuz.

3. Bu festivalin yaz boyunca sakinleşen vizyon takvimine alternatif bir etkinlik olduğunu düşünüyor ve sezon boyunca hayranlıkla izlediğiniz filmleri bir kez daha izlemek istiyorsunuz.

Etkinlik hakkında daha fazlası…

Maslak / Ayazağa Caddesi No:4 (Her 20 dakikada bir İTÜ Ayazağa Metro çıkışı, Windowist karşısından ring servisi bulunmaktadır.)

YORUM YAZIN

AJANDA

25. İstanbul Caz Festivali

26 Haziran 2018 - Salı

Chill-Out Festival: The Missing Part

23 Haziran 2018 - Cumartesi

Kumsalda

8 Haziran 2018 - Cuma

Sarsılan İmge

6 Haziran 2018 - Çarşamba

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?