2014’ün bitişini ve yeni yılın başlangıcını sevdiklerinizle kutlarken onları mutlu etmek adına alacağınız hediyelerde Shopi go size yardımcı oluyor: Ev & Dekorasyon tutkunlarının aradığı her şey Shopi go’da!

Dışarıda hava soğudukça evinizde geçireceğiniz vaktin uzadığı Kış sezonunun yılbaşı kutlamaları ile kesiştiği bu dönem, yaşadığınız yerin değerinin de arttığı bir zamana denk geliyor. Beden, numara, boy bilmeye gerek kalmadan yapacağınız keyifli ev ve dekorasyon alışverişi Shopi go’nun özel seçkisi ile birleşince ortaya başka hiçbir yerde bulamayacağınız ürünler çıkıyor.

L’Atelier D’Exercices ve Maison Martin Margiela by L’Atelier D’Exercices Kış temalı hediyelik eşyaları en güzel tanımlayan iki marka olarak öne çıkıyor. Kar kürelerinden fortune egg süpriz mesajlı yumurtalara, karşınızdakini gülümsetecek seçenekleri bu markalarda bulabilirsiniz.

Jimbobart’ın hayvan temalı fincan setleri modası hiç geçmeyen, her gireceği evi renklendirecek, karakteristik dokunuşlarla çizilmiş karikatürlerden oluşuyor. Tilkiden pandaya, penguenden tavşana, hayvanlar dünyası masalara taşınıyor!

Kopenhag merkezli Playtype, tipografi ve grafik tasarım tecrubesiyle kaliteli posterler, büyük fincanlar, yazılı üstler ve estetik kompozisyonları el sanatını kullanarak yaratıp, akılda kalan tasarımlar orataya çıkartıyor.

En geniş ürün seçkisine sahip olan markalardan biri, Seletti, duvarınıza sanat katacak neon yazıları dekoratif biblo, porselen fincan, rengarenk sandalye ve şık mumluklarla birleştiriyor. Sade ve kullanışlı hediyeleri bu markada bulabilirsiniz.

Kültür, sanat, moda okumayı seven, ve bilgi verici hediyelerden mutlu olanlar için kitap ve dergi ile dolan Shopi go kütüphanesinde Cereal, Kinfolk, Purple Fashion, A Magazine gibi dergiler ve Rizzoli, Visionaire, Steidl, ve Thames & Hudson gibi tanınan yayın evleri birleşiyor! Keyifli alışverişler!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?