Akıllı, sadık, sevgi dolu ve eğlenceli bir ev arkadaşı… Tek bir kusuru var ki kendinize ayırabildiğiniz o kısacık zamanlara sığdırdığınız zorunlu temizliklerin ardından, evin yeni süpürdüğünüz, tertemiz köşelerine kurulup orada tüylerini bırakmaktan hoşlanıyor. Kulağınıza tanıdık geldi mi? Yaşam alanlarımızı paylaştığımız özgür ruhlu patileri sınırlandırmaktan elbette hoşlanmıyoruz. Bu yüzden de onları ve evi aynı anda temiz tutabilmenin yollarını arıyoruz. Dyson diğer pek çok konuda olduğu gibi burada da devreye giriyor ve evcil hayvan teknolojisindeki uzmanlığını bizlerle paylaşıyor.

Patili dostunuzun sorumluluğunu alırken bu kadar sık temizlik yapmanız gerekeceğini fark etmiş miydiniz? Peki tüm evi süpürdükten sonra bile “Daha az önce temizledim; bu tüyler nereden çıktı?” şaşkınlığını bu kadar sık yaşayacağınızı? Onlarla birlikte yaşamımıza giren mutluluk, sakinlik, sevgi gibi paha biçilmez duygulara biraz da kirler, tüyler ve toz eşlik ediyor. Tam da bu yüzden yoğun yaşam tempomuzun içinde onlara daha çok zaman ayırabilmek için işin temizlik kısmında pratik çözümlere ihtiyacımız var. Evcil hayvan teknolojileri konusundaki uzmanlığıyla öne çıkan Dyson da bu arayışımıza yanıt veren çözümler vadediyor.

Dyson V15 Detect™Absolute‘un sahip olduğu Anti-Tangle teknolojisi sayesinde temizlik sonrasında kir ve tüyler başlık ucunda toplanmıyor ve işin bitiminde başlık temiz kalıyor. Ayrıca Dyson, evcil hayvan teknolojileri konusundaki uzmanlığı ile tüm farklı ihtiyaçlarınıza uyum sağlayabilen farklı başlık seçenekleri sunuyor. Digital Motorbar™ temizleme başlığı, saçların ve tüylerin fırçaya dolanmasını otomatik olarak önlüyor. Anti-tangle Mini Motorhead ise koltuk, kanepe, yatak, evcil hayvan yatağı gibi alanları hızla temizliyor. Böylelikle evin “Oraya girmek de nereden aklına geldi” nidalarına konu olan, patililerin keşfetmekten hoşlandıkları tüm köşelerinde tam bir temizlik sağlanmış oluyor. Bu sayede de alerjiye sebep olabilen tüyler, tozlar ve evcil hayvan kepeği gibi faktörlerden büyük ölçüde arınmak mümkün hale geliyor.

Tüylerden bu denli söz etmişken patili ev arkadaşınızın tüylerini uzun süredir taramadığınızı hatırladıysanız, sizi bu süreci daha kolay hale getirebilecek Evcil Hayvan Bakım Başlığı ile tanıştıralım. Dyson teknolojisinin pratik çözümlerinden biri olan ve ayrı olarak satın alabileceğiniz bu aksesuar sayesinde dostunuzun tüylerini daha dökülmeden süpürge haznesine çekebilirsiniz! O halde favori ev arkadaşınızla ev yaşamınızı daha kaliteli hale getirmek üzere Dyson dünyasına daha yakından bakmak için sizi buraya alalım.