Kiralık bir evin durumunu son kiracısından daha iyi kim anlatabilir? EvimiTut, evinden çıkanlarla, ev arayanları buluşturan sosyal bir hareket!

Evimi Tut

“Kiralık bir evin durumunu son kiracısından daha iyi kim anlatabilir? 2000 tl’lik bir eve çıkmak için 6000 tl para vermek size de normal gelmiyorsa, gelin, bir kişiyi daha emlakçı komisyonundan kurtaralım.”

Emlakçılara ödenen para ya da samimi gelmeyen konuşmalar taşınma döneminin en zorlu sürecidir. Özellikle öğrenciler arasında çok yaygın olan sistemin siteye taşınmış halini görmek herkes için sevindirici olsa gerek.

EvimiTut

EvimiTut, evinden çıkanlarla, ev arayanları buluşturan sosyal bir platform: Çıkacağın evin ilanını fotoğraflarıyla birlikte veriyorsun, ardından evle ilgili  merak edilen her bilgiyi ekliyorsun. Ev sahibi nasıl biridir? Evcil hayvana izin var mıdır? Kışları ev çok mu soğuk olur? Evin çevresindeki esnaf veresiye kabul eder mi? Komşular tabağını boş yollayan tayfadan mıdır? gibi detayları beğenen geliyor senin çıktığın evi tutuyor ya da sen kendine göre evi burada görüp tutabiliyorsun. O da yetmezmiş gibi +repler kazanarak anlaşmalı markalardan indirim elde ediyorsun.

Evimi Tut

EvimiTut oturduğu evden çıkanlar için ya da yeni ev arayanlar için harika olmuş.  Umarım sonu emlakçı logolarıyla kaplı bir sayfa olmaz ve yoluna baş koyduğu hizmeti devam  ettirir.

www.evimitut.net