Gastronomi ve müziğin güçlü bir ilişkisi var. Leziz bir yemeğin tadını çıkarırken, mutfakta tutkuyla yemek hazırlarken ya da sevdiklerimizle zengin bir sofranın etrafında sohbetin keyfini sürerken en güzel eşlikçimiz müzik oluyor. İyi müzik, lezzeti de, tutkuyu da, keyfi de katlıyor sanki. Gastronomi alanında en iyisini bildiğine daima güvendiğimiz Brothers da bizi her seferinde kaliteli etkinliklerde buluştururken müziği de eksik etmiyor. 2018’den beri müzik, gastronomi ve atölyelerle dolu nefes kesici bir festival deneyimi sunan Extra Gastronomy by Brothers, 1 Haziran’da yeniden bizlerle!

1 Haziran Cumartesi günü Swissôtel The Bosphorus – Chalet Garden‘da gerçekleşecek Extra Gastronomy by Brothers bu yıl da dopdolu bir program vadediyor. “Birbirimiz İçin” temasıyla yola çıkan ve tüm gün boyunca birlikteliğin tadına varmaya davet eden etkinlik, müzik ve gastronomi dünyasından isimlerle güne keyif katmayı amaçlıyor.

Extra Gastronomy by Brothers

Extra Gastronomy by Brothers kapsamında Can Bonomo ve Kalben çok sevdiğimiz şarkılarını Chalet Garden’daki Sultanpark Sahnesi’nde seslendirirlerken, Solanch De La Rosa da mevsimin ilk günlerinde yaz coşkumuzu ateşleyecek, festival özleminizi giderecek.

Extra Gastronomy by Brothers
Extra Gastronomy by Brothers

Müziğin yanı sıra, gastronomi tutkunlarını bekleyen ilgi çekici atölyeler de Extra Gastronomy by Brothers‘da: Twins ile Miksoloji Atölyesi‘nde yeni tatlar yaratacak, Oğul Türkkan ile Peynir ve Çikolata Tadım Atölyesi‘nde birlikte güçlenen lezzetin tadına varacak, Koku Atölyeleri ile bambaşka bir duyusal deneyim yaşayacağız. Ayrıca Happy-Nes Tasarım Atölyesi ve Studio Casade Matara Tasarım Atölyesi yaratıcılığımızı konuşturmak için bize alan açacak.

Extra Gastronomy by Brothers
Extra Gastronomy by Brothers

Canlı müzik, enfes lezzetler ve samimi sohbetlerle dolu Extra Gastronomy by Brothers, İskoçya esintilerini hissederek farklı gastronomik deneyimler yaşamak ve müzik eşliğinde birlikteliğin tadını çıkarmak isteyen herkesi 1 Haziran Cumartesi günü saat 11.00’den itibaren Swissôtel the Bosphorus Chalet Garden‘a bekliyor. Etkinlik için biletler Passo ve Biletix‘te, ayrıntılı bilgiyi ise Brothers1801 sosyal medya hesaplarında bulabilirsiniz.