Yemyeşil bir bahçede birbirinden lezzetli yiyecekleri deneyimleyip, bir yandan da sahneden yükselen caz ve rock melodileriyle ruhunuzu doyurmaya ne dersiniz? Cevabınız evetse ajandalarınızı hazırlayın, Extra Gastronomy, bu yıl ilhamını “food market” konseptinden alıyor ve bizleri 4-5 Haziran’da gerçekleşecek Extra Gastronomy Food Market by Brothers‘a davet ediyor.

Extra Gastronomy Food Market by Brothers

Yurt dışı seyahatlerinde listelerde üst sıralarda yer alan food market deneyimini Extra Gastronomy Food Market by Brothers ile İstanbul’un kalbinde, Swissôtel Bosphorus Chalet Garden’ın ağaçlarla dolu bahçesinde deneyimleyeceğimiz için çok heyecanlıyız. Yaklaşan yazla birlikte keyifli anlar biriktirip kendimizi müziğin ritmine bırakacağımız bu etkinlikte gastronominin müzikle kesişim noktalarını keşfetmeye hazırlanıyoruz.

Extra Gastronomy Food Market by Brothers

2018’den bu yana gastronominin benzersiz yönlerini paylaşmaya devam eden Extra Gastronomy, bu yıl ilhamını kendine özgü ruhuyla keyifli deneyimler yaşatan “food market” konseptinden alıyor ve bizleri 4-5 Haziran’da gerçekleşecek “Extra Gastronomy Food Market by Brothers”a davet ediyor.

Gastronomi dünyasının İstanbul’daki en iyi noktaları Extra Gastronomy Food Market’e özel menüleri ve eşlikçi lezzetleriyle Swissôtel Bosphorus Chalet Garden’da buluşuyor. Foxy, Dirty Hands, Coffee Sapiens, Avlu, Casa Lavanda, Zhu, Antre Gourmet, Butterfly Chocolate, Minoa, Swissotel Chalet gibi farklı lezzetlerin en iyi temsilcilerinin yanında Nilay Örnek ve Sinan Hamamsarılar’ın moderatörlüğünde, Ayhan Sicimoğlu gibi konukların katılacağı gastronomi sohbetleri, Peynir Eşleşme Atölyesi, Çikolata Eşleşme Atölyesi, Miksoloji Atölyesi, çeşitli tadımlar ve ağaçların altında keyifli konserlerle Extra Gastronomy Food Market by Brothers, Haziran’ın ilk hafta sonunu unutulmaz kılıyor.

Extra Gastronomy Food Market by Brothers

4 ve 5 Haziran’da saat 11:00 ile 00:00 arasında bizleri lezzet ve müziğe karışmaya davet eden Extra Gastronomy Food Market’te 4 Haziran Cumartesi günü saatler 14:00’ü gösterdiğinde Elif Çağlar, 17:30’da Palmiyeler, 21:00’de ise İlhan Erşahin’in Istanbul Sessions performansları gerçekleştiriliyor. 5 Haziran Pazar günü ise 14:00’te Uninvited Jazz Band, 17:30’da Deniz Sipahi ve 21:00’de Evrencan Gündüz ve Uzaylılar sahne alıyor.

Extra Gastronomy Food Market by Brothers

Şehrin kalbinde, yeşillikler içerisinde lezzete ve müziğe karışmak isterseniz rotanızı Swissôtel Bosphorus Chalet Garden’da gerçekleşen Extra Gastronomy Food Market by Brothers’a çevirebilirsiniz. Brothers desteğiyle gerçekleştirilen Extra Gastronomy Food Market biletlerinin tamamına Mobilet ve biletix üzerinden ulaşabilirsiniz. Etkinlikle ilgili tüm detayları da Brothers1801’in Instagram hesabı üzerinden takip edebilirsiniz.