Dergi freak yazarınız olarak, moda gündemini renklendiren Eylül sayılarıyla karşınızdayım! Keyifli okumalar…

Jennifer Aniston - Glamour

GLAMOUR AMERİKA:

Glamour Amerika’nın “Hollywood Sayısı” olarak nitelendirilen Eylül sayısının kapağında “güçlü kadın” kimliğiyle bilinen Jennifer Aniston var. Alexie Hay objektifinden, Anne Christensen styling’i ile yansıyan Jennifer; dergiye mutluluğundan, ailesinden ve nişanlısı Justin Théroux’tan bahsetmiş. Hatta mutlu olmayanların bile isterlerse mutlu olabileceğini, mutluluğun bir seçim olduğunu söylemesi; beni biraz şaşırttı açıkçası. Bazen şartlar bizi mutsuz olmaya itebiliyor sevgili Jennifer, zira herkesin senin kadar ışıltılı bir yaşamı olmayabilir!

Derginin iç çekim karelerinde Narciso Rodriguez elbise, Balenciaga deri ceket, Saint Laurent by Hedi Slimane elbise ve Fred Leighton kolye gibi iddialı markaların tasarımlarıyla  rastladığımız Jennifer’ın bir an önce evlenmesini diliyoruz. Şu anda evli gibi hissettiğini belirtse de, nişanlılıkla evliliğin arasındaki ayrımın farkına varmalı. Bu konuda da iddialı olmanı bekliyoruz, Jen!

Glamour Amerika’dan sonra Esquire’dan Vogue UK’ye, Lucky’den Harper’s Bazaar’a Eylül 2013 dergi kapakları incelemesinin devamı için galerimizi ziyaret edebilirsiniz: 

GALERİ

5 fotoğraf

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?