Ağustos’un son haftasını da tamamlamak üzereyiz. Yavaş yavaş son tatiller yapılıp dönüş yoluna geçmeden önce müzik dolu bir hafta sonu yaşayabilirsiniz. Bu hafta sonu yine birbirinden farklı konserler sizleri bekliyor.

30 Ağustos Cuma Etkinlikleri

Vestival @ Küçükçiftlik Park

hafta sonu etkinlikleri - vestival

2 gün boyunca Maçka Küçükçiftlik Park’ta vuku bulacak olan Vestival, ilk gününde R&B ve hip-hop dünyasının en büyük isimlerinden 50 Cent, Ne-Yo ve Akon’u ağırlıyor. Hip-hop ve R&B severlerin kaçırmaması gereken hafta sonu etkinliği olarak kayda geçen Vestival, ilk günüyle büyük bir parti vaad ediyor. Yerinde gidilip görülmeli bence.

31 Ağustos Cumartesi Etkinlikleri

Tarkan @ Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi

hafta sonu etkinlikleri - tarkan

Megastar Tarkan, artık gelenekselleşen Harbiye Açıkhava konserlerinin başlangıcını Cumartesi gecesi yapıyor. 4 Eylül’e kadar açıkhava sahnesinde sevenleriyle buluşacak olan Tarkan, bu konserler için özel olarak hazırladığı repertuarıyla sahnede olacak. Son olarak “Aysel’in” albümünde ‘Firuze’ şarkısını yorumlayan Megastar, ilk kez bu şarkıyı da sahnede seslendirecek.

Vestival @ Küçükçiftlik Park

Vestival’in ikinci gününde ise Akon, Far East Movement ve SkyBlu of LMFAO ile dans etmeye hazır olun. Gerekli enerjiyi depolayıp Cumartesi günü Küçükçiftlik Park’ın yolunu tutmakta fayda var. Zira bu üç isim de yerinizde durmaya pek izin vermeyecek gibi duruyor.

Babylon Soundgarden Çeşme @ Babylon Aya Yorgi – İzmir

hafta sonu etkinlikleri - soundgarden

Geçtiğimiz yılkine bizzat katılıp çok eğlendiğim, birbirinden güzel müzikler dinlediğim Babylon Soundgarden Çeşme, 31 Ağustos’ta yine Babylon Aya Yorgi’de gerçekleşiyor. Deniz, güneş, eğlence mottosunun harfiyen yerine getirildiği Soundgarden’ın bu yılki konukları arasında Teoman, Kabus Kerim, Trus’me yer alıyor. Bence İzmir dolaylarındaysanız kaçmaz!

1 Eylül Pazar Etkinlikleri

Burn Electronica Festival İstanbul @ Suma Beach

hafta sonu etkinlikleri - burn electronica festival

10. yılını kutlayan Burn Electronica Festival, elektronik müzik severleri yine dünyanın en iyi DJ’leriyle bir araya getiriyor. Elektronik müziğin en köklü isimlerinden, break-beat ve electro’nun öncüleri Plump DJS; prodüktör, DJ, plak şirketi sahibi, hit makinesi, on parmağında on marifet saklayan modern zaman efsanesi Sharam Jey; Litvanya’nın deep house prensi ve Baltık Denizi’nin gururu, ülkemizde de büyük bir hayran kitlesi bulunan Mario Basanov; son yılların en sofistike plak şirketi French Express’in önemli temsilclerinden Moon Boots ve FG 93.7 resident’ları Burn Electronica Festival İstanbul 2013′te sahne alıyor. Bu müzik şöleninden kendinizi mahrum bırakmayın.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?