Kendimize o kadar akıllı bir kişisel asistan bulduk ki! Kendisi sağlığımızdan sporumuza planlıyor, toplantılarımızı hatırlatıyor, sevdiğimiz şarkıları açıyor, kıymetlilerimizin özel günleri bile ezberinde. Oksijen seviyemizden nabzımıza, tansiyonumuzdan uykumuza kadar her saniyemize hakim diyebiliriz. Yaktığımız kaloriyi bile bizden iyi biliyor. Hiç yorulmuyor. Toplantıya da geliyor, yemeğe de, koşuya da. Hepsine uygun giyinmeyi de unutmuyor. Aramızda kalsın ama… Maaş da ödemiyoruz. Sadece 5-7 günde bir şarj ediyoruz. Nereden mi bulduk? Saat&Saat mağazalarından. İsmi FitWatch Akıllı Saat. Size de tam böyle bir eşlikçi lazımsa Geliştirilmiş 3. Nesil modelleriyle hemen tanışmalısınız.

Daha Gelişmiş, Daha Hızlı, Daha İddialı

Saat&Saat, uzun zamandır giyilebilir teknoloji alanında zengin bir portföye sahip. Şimdi FitWatch’un yeni 3. Nesil akıllı saatiyle çıtayı daha da yükseğe taşımışlar. Tüm koleksiyonu son teknolojiler içeren ve uygulamadaki çeşitlilik sayesinde herkese hitap eden FitWatch; klasik saat görünümü ve spor tasarım seçenekleri ile günlük hayatımızdan iş toplantılarımıza ve özel günlerimize kadar geniş bir kullanım alanı sunmak için hazır!

Şık bir mücevher gibi de kullanılabilecek yuvarlak kasaya ve çelik kordona sahip yeni modeli hemen favorilerimiz arasına girerken, silikon kayışlı dikdörtgen modelleri farklı renk seçenekleriyle her saniyemize eşlik edecek.

FitWatch Neler Yapabiliyor?

Yazının girişinde bahsettiğimiz her şeyi ve çok daha fazlasını! Kalp atış hızı, tansiyon, kan oksijeni, uyku ve kalori takibi gibi sağlık özellikleriyle günlük yaşamımızı destekliyor. FTWX uygulamasıyla da bu verilere kolay erişim sağlayarak kullanıcı deneyimimizi zenginleştiriyor. Ayrıca, 5-7 güne kadar sağladığı uzun pil ömrü, telefon bağlantısı, bluetooth arama ve kişiselleştirilebilir ekran gibi özelliklere sahip FitWatch; taktıktan sonraki tüm detayları bizim yerimize çözerek mükemmel bir asistana dönüşüyor.

Asistan demişken, abartmıyoruz. Telefonun sesli asistanını saatle birleştirerek hayatımızı kolaylaştırıyor ve 7/24 kalp atış hızımızı takip ederek iyi günde kötü günde, aksiyonda veya meditasyonda bizimle kalıyor. Gerçek zamanlı performans takibi sayesinde bütün bu verileri anlık olarak izlememizi sağlıyor.

En eğlenceli kısmına geldik: Telefonu çıkarmadan duraklatılan müzikleri çalmayı, saat üzerinden şarkılar arasında geçiş yapabilmeyi ve ses seviyesini ayarlamayı sağlayan FitWatch’un yeni modeli aynı zamanda bluetooth yardımıyla arama yapabiliyor ve gelen aramaları cevaplayabiliyor. Tüm bunlara ek olarak FXS 3S ve FXS 3 modellerinde oyun özelliği de bulunuyor. Biz bu çok akıllı saate “kesinlikle evet” diyoruz. Siz ne dersiniz?

FitWatch koleksiyonlarına Saat&Saat mağazalarından ve www.saatvesaat.com.tr üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Tüm tasarımlara daha yakından bakmak isteyenler buraya göz atabilirler.

Kapak Fotoğrafı: FitWatch