Forever New’un, soft ve feminen çizgilerden oluşan yeni koleksiyonu Bohemian Lux, 1970’lerin boho görüntüsünden ilham alınarak tasarlandı. Koleksiyonun renk paletindeki nude tonları ve koyu pembeler ise tazelenmiş bir bohemian ruhuna vurgu yapıyor.

Forever New yeni hikayesi olan “Bohemian Lux” koleksiyonu ile geçmiş yılların moda akımlarını günümüze uyarlıyor. Sezonun vazgeçilmezi şal desenleri ve tığ işi danteller koleksiyonun anahtar parçalarından olurken soft renkler ve drapeler dikkat çekiyor. Baskılı elbiseler, etek ve bluzlara koleksiyonda sık sık rastlayabiliyoruz.

GALERİ

4 fotoğraf

Koleksiyonda iç içe geçmiş cezbedici işleme detayları trendi bir görünüm yaratırken maxi etekler boho stilin temsilcisi oluyor. Modern bir boho görünüm yakalamak isteyenler ise günlük elbiselerini koleksiyonun kolsuz gömlekleriyle tamamlayabiliyor. Rahat pantalonlarla beyaz sırtı açık atletler kombinlenerek, feminen aynı zamanda bohem bir görüntü oluşturulabiliyor.

GALERİ

4 fotoğraf

Sokak stilini yakalamak isteyenler için de birbirinden renkli kolyeler, bileklikler ve yüzükler Forever New “Bohemian Lux” koleksiyonunda yerini alıyor.

GALERİ

5 fotoğraf

Koleksiyonda taşlı ve dantelli çantalar en çok ilgi çekenlerden:

GALERİ

5 fotoğraf

Geçtiğimiz hafta haberini yaptığımız Forever New’in “Monochromania” koleksiyonuna göz atmanızda fayda var.

“Monochromania” ve “Bohemian Lux” koleksiyonlarına Forever New mağazalarından ve www.forevernew.com.tr‘den ulaşabilirsiniz.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?