Forever New, iki ay önce Tropical Paradise sonrasında masmavi Atlantis koleksiyonlarıyla güzel havaların müjdesini vermeye başlamıştı bize. Tiril tiril elbiseler, şık takılar, canlı renklerle hepimizin enerjisi yükselirken, tasarımlardan gözlerimizi alamamıştık. Şimdi ise fuşyadan limon sarısına ilgi çekici renkler ve muhteşem bir floral etkiyle Club Tropicana koleksiyonu hayatımıza giriyor…

Hawaii’nin eşsiz doğasından ilham alan Club Tropicana, bizi şimdiden havuz başında güneşlenirken kokteyllerimizi içeceğimiz anlara götürüyor…

Tatil hazırlıkları yapanlar ve yine tatil hayalleri kuranlar için mayolarla giyilebilen renkli kaftanlar, desenli ve dantelli elbiseler şık formlarla bir arada sunuluyor. Yazın vazgeçilmezi olan sandaletler, gözlükler ve hasır şapkalar göz alıcı yaz şıklığına vurgu yapıyor. Hasır şapkalar ve gözlükler yazın Bebek, Kuruçeşme ve Yeniköy’de sahil kenarındaki cafélerde keyif yapmayı sevenler için de şık alternatiflerden!

Club Tropicana, uçuk tonlardaki straplez elbiseler, pilili etekler, clucth’lar ve taşlı kolyelerle Çeşme, Bodrum gibi yazlık yerlerde eğlenceli günler vaad ediyor. Mevsim meyveleri renkleri, egzotik çiçek desenli tasarımlarıyla Forever New, bir kadını gündüz-gece fark etmeden farklı ortamlarda en iyi şekilde giydirmeyi biliyor.

Koleksiyonda birçok üründe fuşyayı görüyoruz. Çekimlerinde fuşyayı siyahla kombinleyen Forever New, akşamları siyah bir şort, siyah bir topuklu ve tek omuz bir bluz ile muhteşem görünmemizi hedefliyor. Bu kombinler pek yakında kavuşacağımız Alaçatı geceleri için birebir!

Club Tropicana tasarımlarına hayran kalmamak elde değil… Feminen, aynı zamanda rahat bir şıklık sunan bu koleksiyona forevernew.com.tr‘de ve Forever New mağazalarından ulaşabilirsiniz!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

  1. Bu yaz cıvıl cıvıl renkler ve desenler=) Bol çiçekli=)

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?