Forever New, yaza özel hazırladığı Tropical Paradise, Atlantis Forever koleksiyonlarından sonra bu sefer karşımıza minimal bir tarzla çıkıyor. “Monochromania” Koleksiyonu ile Forever New, 1960’ların trendlerini günümüze uyarlıyor ve o zamanların Paris, New York, Londra, Milano sokak modasını gardıroplarımıza getiriyor!

Forever New - Monochromania Koleksiyonu

Forever New, yeni koleksiyonu “Monochromania”da geometrik şekilleri kullanıyor; koleksiyonda siyah ve beyazın yanı sıra 1960’ların vazgeçilmezleri kobalt mavisi rengini de görebiliyoruz. Çizgi ve baskıların ön planda olduğu koleksiyonun tasarımlarını giyerken kendinizi nostaljinin aynı zamanda modern çizgilerin buluştuğu noktada bulacaksınız.

1960’ların tarzı ile bütünleştirilen; beli saran ve alt kısma doğru genişleyen siyah-beyaz elbiseler ve eteklerle, rahatlığı ön planda tutan ipek bol paça pantolonlar “Monochromania”nın olmazsa olmaz parçalarından. Koleksiyonun eteklerini, iki renkli minimal çizgilerden oluşan bluzlarla kombinlerken, elbiselerinizi de şık blazerlarla tamamlayabilirsiniz.

“Monochromania” koleksiyonunun muhteşem aksesuarları şık Forever New’in kadınının kıyafetini tamamlıyor. Büyük kolyeleri, dore detaylı clutch’ları, altın rengi bileklikleri, çift renkli babetleri bir araya getirerek harikalar yaratabilirsiniz.

“Monochromania” koleksiyonu içinizdeki nostaljik feminenliği ortaya çıkarırken, şehirli bir kadın olmanın zevkini size tekrar tekrar yaşatacak.

Bu muhteşem koleksiyona Forever New mağazalarından ve Forever New’in online mağazasından ulaşabilirsiniz.

Koleksiyon çekiminin devamı için galerimizi ziyaret edebilirsiniz:

GALERİ

4 fotoğraf

http://www.forevernew.com.tr/

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?