Geçtiğimiz ay Candy Crush koleksiyonuyla içimizdeki feminenliği ortaya çıkaran Forever New, şimdi karşımıza cezbedici renklerdeki tasarımlardan oluşan yine mükemmel bir koleksiyon ile geliyor. Bu sefer stilimiz feminenlikle beraber derin bir tutkuyla şıklaşıyor… Zaman, Tropical Paradise ile güneş gibi ışıldama zamanı!

Fotoğraf çekimlerinin Hayman Island Resort’ta palmiyelerin arasında gerçekleştirildiği muhteşem koleksiyon, uçuş uçuş elbise modelleri ve bize cenneti hatırlatan yeşil, mavi renkteki tasarımlarıyla hayatımıza heyecan katıyor! Forever New, deniz ve kumu sabırsızlıkla beklediğimiz bu aylarda, karşımıza inanılmaz çarpıcı tasarımlar çıkartıyor.

Floral desenler, temasını doğadan almış koleksiyonun ana çizgilerinden; ipek kumaşlardan oluşturulan modellerle birleşen bu desenler göz kamaştırıyor. Koleksiyona ait görkemli aksesuarlar ise kombinasyonları tamamlıyor.

Şimdi gözleriniz kapayın ve kendinizi denizden gelen ılık bir rüzgarın estiği, güneşli bir günde sahilde hayal edin. Üzerinizde Tropical Paradise koleksiyonundan zengin dökümlü bir elbise… İşte Forever New, bu duyguyu bize şimdiden yaşatıyor.

Son yılların vazgeçilmezi neon renklere de sık sık rastlayabildiğimiz koleksiyon, günlük hayatta da şık olmamızı sağlıyor. Sarı neon renkteki mini elbiseler rengarenk çantalarla kombinlenince, genç aynı zamanda feminen bir duruşa sahip olmamızı sağlıyor…

Mantar topuklular, birbirinden şık sandaletler de eklenince, koleksiyon bize adeta cennetin kapılarını açıyor. Forever New mağazalarına girip, bu tropikal ihtişamı gördüğünüzde kendinizi günbatımında palmiyeler arasında yürüyormuş gibi hissedeceksiniz.

Bu harika koleksiyondaki tasarımlara forevernew.com.tr’den ve tüm Forever New mağazalarından sahip olabilirsiniz!

Her zaman tutkulu ve renkli bir tarza sahip olmanız dileğimizle…

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?