Yıldızların ışığından ilham alarak hazırladığı koleksiyonlarıyla birbirinden şık modelleri tutkunlarıyla buluşturan Forever New, yüzyıllar öncesinin barok ihtişamını yeni modellerine taşıyor. Fransa’nın ünlü Versay Sarayı’ndan ilham alan “Chateau Versailles” isimli yeni koleksiyon, 18. Yüzyıl’ın sanat akımlarıyla bizi buluşturuyor.

Forever New - Chateu Versailles KoleksiyonuForever New, Sonbahar/Kış 2013/2014 Koleksiyonu ile tutkunlarını bir zamanlar tarzıyla adından söz ettiren Fransız kraliçesi Marie Antoinette’in yaşadığı Versay Sarayı’ına götürüyor. “Chateau Versailles” isimli yeni koleksiyon, 18. Yüzyıl’da Fransa’da görülen Barok ve Rokoko tarzından ve aynı tarihsel döneme ait Napolyon Bonapart’ın militer etkisinden ilham alıyor.

İpek, brokar ve kadife kumaşlar koleksiyonda başrolde olurken, metalik görünümlü abartılı süsler kullanılan detaylar arasında yerini alıyor. Jakar kumaşlarla tasarlanan modellerde kullanılan inci ve renkli taşlar zengin bir görünüm yaratıyor.  Altın renkli düğmeler ve payetler ise apoletli ceketler, montlar ve bluzları süslüyor. Koleksiyondaki süslemeli ürünlerle, kendinizi saraylarda hissedeceksiniz…

Forever New - Chateu Versailles KoleksiyonuÜzerinde parlak gölgelendirmeler bulunan slim-fit pantolonlar ve skinny kotlar, cezbedici loafer ayakkabılar ve ankle botlar koleksiyonun anahtar parçaları arasında yer alıyor. Günlük hayatlarında “casual-chic” giyinmeyi sevenler için koleksiyonun bu parçaları kesinlikle tavsiyedir!

Metalik renkli ve gösterişli ipliklerle örülmüş bluzlar, vintage çizgilerle tasarlanan takılarla kullanılabilirken ışıltılı ve işlemeli clutchlar barok görünümü destekliyor. Aksesuarlarına önem verenler; işlemeli clutchları gece elbiseleriyle kombinleyince ortaya harika bir görüntü çıkıyor.

Versay Sarayı’nın romantik ihtişamınından izler taşıyan Forever New’un “Chateau Versailles” koleksiyonu Ağustos ayında tüm mağazalarda yerini aldı.

Koleksiyona ve dekupe görsellere Forever New’in online mağazası forevernew.com.tr‘den ulaşabilirsiniz.

“Chateau Versailles” koleksiyonu ile daha fazla çekim görseli görmek için galerimize davetlisiniz:

GALERİ

9 fotoğraf

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?