İçerik

theMagger’a ilk kez yazı yollamadan önce, özellikle yazmak istediğiniz kategoride daha önce yayınlanmış yazılara göz atmanız size yol gösterebilir ve içerik konusundaki soru işaretlerinizi giderebilir.

theMagger’da keşfetmenin ve keşfettiklerimizi paylaşmanın önceliğimiz olduğunu göreceksiniz.

Her yerden ulaşılabilecek genel bilgiler yerine kişisel deneyimlerin, reklam ya da basın bülteni diliyle yazılmış tanıtıcı metinlerdense herhangi bir mekanı, seyahat rotasını, etkinliği, filmi, albümü, kitabı vb. önermenin kişisel nedenlerini, burası hakkında sizi yazı yazmaya iten sebepleri okumaya önem veriyoruz.

Bunun yanında yasal olmayan, kişi veya kurumlara hakaret içeren ifadelerden kaçınmanız, telif haklarını ihlal etmemeniz – yani size ait olmayan bir yazıyı kopyalamamanız da bizim ve okuyucularımız için çok önemli.

Bu koşullara uyduğunuz sürece theMagger’a dilediğiniz her konuda yazabilirsiniz.

Onay Süreci

Herkes Magger olabilir, fakat theMagger’daki yazıların içerik kalitesinin ve çizgisinin korunması için gönderilen tüm yazılar theMagger editörlerinin onayından geçer.

İçerik bölümündeki faydalı bilgileri izlediğiniz ve kurallara uyduğunuz sürece, yazınız en kısa zamanda theMagger editörlerinin onayından geçerek yayınlanacaktır.

Yazınız onaylandığında e-posta yoluyla ve platform üzerinden alacağınız bildirimlerle haberiniz olacaktır.

Eğer yazınız yayınlanmadan önce yapılması gereken önemli değişiklikler veya eklemeler varsa, editörlerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Düzenleme / Değişiklik

Yayınlanmış yazılarınızı yayından kaldırmak ya da yazı üzerinde herhangi bir değişiklik yapmak isterseniz, hesabınızda ilgili yazının altında yer alan “düzenle” ibaresine tıklayarak yazıda istediğiniz değişiklikleri yapabilir ya da “editöre mesaj” gönderebilirsiniz.

Yayınlanmış bir yazıyı yeniden düzenlemeniz, ekleme ya da çıkarma yapmanız halinde yazınızın yeni versiyonu yeniden theMagger editörlerinin onayından geçecek, onay süreci tamamlanana kadar yazı yayından kaldırılacaktır.

Yazılarınızın güncelliğini koruması ve daima doğru ve yeni bilgiler verebilmesi için belli aralıklarla gözden ve elden geçirilmesini öneriyoruz (Örneğin, seyahat ya da mekan yazılarında değişen menü, adres, konsept bilgilerini güncellemek ya da sinema, kültür ve sanat alanındaki öneri listelerine yeni öneriler eklemek gibi.)

theMagger’ın, yazınızı yayınlanması için editöre gönderdiğiniz andan itibaren yazınızı yayınlama, yayından kaldırma, değiştirme ve yayınlamaya devam etme hakkına sahip olduğunu unutmayın.