Bildiğiniz her şeyi unutun! Bu şehrin denizi yok Adası var. Feneri ile, köprüsü ile, zengin menüsü ve konsepti ile alışılmışın dışında bir mekan. GA&GA barındırdığı bir çok özellik ile Eskişehir’in favorisi olacağa benziyor.

Konum

Gaga Eksişehir’i keşfetmeden önce fotoğrafların bulunduğu galeriye bakabilirsiniz:

Bu mekanda güneşin muhteşem doğuşunu seyrederken 20 ayrı çeşit lezzet ile kahvaltının keyfini çıkarabilirsiniz. Öğle saatini Ada’da geçirmek isteyenler için ise yine çok zengin bir menü sunulmuş. Öğle vakti bir kafe konseptine bürünen GA&GA‘da; pizza, salata, makarna çeşitlerinin yanı sıra kaliteli ve farklı kahve servisleri de dikkat çekici. Akşam yemeklerinizi de Eskişehir’in mükemmel gün batımını seyrederken muhteşem bir fener ışıklandırması altında yeme fırsatına sahipsiniz. Üstelik yine zengin bir menü ile karşı karşıyasınız. Cunda adasından gelen özel bir şefin yaklaşık 15 çeşit balık mezesi size ana yemek söyleme ihtiyacı bırakmıyor. Mekanda kullanılan zeytinyağının da özel olarak Cunda’dan geldiğini ayrıca belirtmek isterim.

Bütün bu mezelerin ardından ana yemek olarak ıstakozdan karidese fener balığından lagosa bir çok balık seçeneğinin yanı sıra kırmızı et seçenekleri ve kaliteli sebze yemekleri tercih etmeniz mümkün. Bu mekanda aç kalınamayacağı kesin. Baştan aşağı, her damak zevkine hitap eden bir menü oluşturulmuş. Bütün bunların yanında akşam yemeklerinizi canlı müzik eşliğinde alıyorsunuz.

Ayrıca GA&GA’yı özel günlerinizde de tercih etme imkanına sahipsiniz. Doğum günü, nişan, düğün organizasyonları, davet ve toplantı yemeklerini bu güzel manzara eşliğinde gerçekleştirmek isteyenler için ideal bir tercih gibi görünüyor.

Yatırım sahibi Abacı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Gürdal Abacı ile mekan ile ilgili kısa bir sohbet şansı yakaladım. Kendisi GA&GA yatırımını kısaca şöyle anlattı: “Grup bünyesindeki bütün yatırımlarımız hizmet sektörü kapsamında ve yılların getirdiği tecrübelerin hepsini aktardığımız eşsiz bir mekan yarattık. GA&GA sadece Eskişehir’e değil Türkiye’ye değer katacak bir mekan ve biz bu mekanda ilk günden itibaren kusursuzluğu yakalamaya çalışacağız.”

 GAGA Eskişehir Adres: Orhangazi Mah. Özleyiş Sok. No:1, Eskişehir – Telefon: (0222) 222 0 333