Yemek hazırlanırken yapılan yapılan kaliteli sohbetler, kendi yemek programımız varmış gibi yemek yaptığımız anlar, hızlı kahvaltılar ve kimse sesimizi duymasın diye parmak ucunda hareket ettiğimiz gece atıştırmalığı kaçamakları… Eforsuzca kendimiz olabildiğimiz hallerimize tanık olan mutfağın evin en çok vakit geçirdiğimiz alanlarından biri olduğuna şüphe yok. Durum böyleyken konu mutfak olduğunda hem pratik işleve, hem de modern ve estetik dokunuşlara sahip ürünler arıyoruz. Profesyonel kalitede mutfak aletleri üreten Gaggenau, Vario Cool 400 soğutma serisi ile tüm bu arayışlara yanıt veriyor ve yaşam alanlarımıza eşlik ediyor.

Her anı dolu dolu yaşayanlar olarak, yaşam alanımızı inşa ederken daha konforlu alanları tercih ediyoruz. Mutfak da bunların içinde en çok vakit harcadığımız noktalardan biri. Gaggenau, ankastre, modüler soğutucu, şarap iklimlendirme dolapları gibi 15 farklı modelden oluşan Vario Cool 400 soğutma serisiyle, mutfakta geçirdiğimiz her anı özel kılıyor. 2000’in üzerinde farklı kombinasyonda kullanılabilen Vario Cool 400 soğutma serisi, zarafeti, estetiği, etkileyici ve ilerici tasarımıyla hayranlık uyandırıyor. Görkemli mutfaklardan esinlenerek tasarlanan ‘Dokun-aç kapak sistemi’ mutfağınıza kaliteli dokunuşlar katıyor.

Fonksiyonel ve Profesyonel Soğutma Serisi İle Tanışın!

Modüler tasarımı ve mükemmel uyumu bir araya getiren Vario Cool 400 soğutma serisi, mutfağın genel yapısına uyum sağlamakla kalmıyor, salonun içindeki açık mutfaklarda da etkileyici bir görünüm sunuyor. Kendi özel çelik çerçevesiyle kaplanabilen bu serinin öne çıkan özelliklerinden biri de, kapakların kulpsuz tasarım seçeneğiyle sunulması. Sanatsal bir dokunuşla açılan Gaggenau Vario Cool 400 soğutma serisi, paslanmaz çelikten oluşan iç kabin, alüminyum kapı gözleri, cam raflar ve yansıma yapmayan soft LED ışıklarının atmosferik ışıltısı ile evin tüm ambiyansını değiştiriyor. 

Benzeri görülmemiş ”Dokun-aç kapak sistemi”, hafif bir dokunuşla soğutucunun kapısını sizler için açıyor. Kapı açık unutulduğunda, belirlenen süre sonunda kapıların otomatik kapanması, günümüz teknolojisinin ulaştığı düzeyi gösteriyor.

Gaggenau’nun Vario Cool 400 soğutma serisi, yalnızca buzdolapları ile sınırlı değil. Şarabın yıllandırılmasında kullanılan meşe fıçılarından ilham alınarak tasarlanan şarap saklama ve servise hazırlama dolapları, şarap tutkunlarının koleksiyonlarını zevkli bir şekilde gözler önüne seriyor. Bu dolapların öne çıkan özellikleri ise, iç yapısında kullanılan nem düzenleyicisi, düşük titreşim, şişe tepsilerinin tam olarak uzanmasına imkan sağlayan teleskopik raylar ve şarabı koku kirliliğine karşı koruyan aktif kömür hava filtresi… Üç farklı soğutma alanı bulunan bu seride, şarap koleksiyonunun bir kısmı mahzen koşullarında saklanırken, hemen tadına bakılacak şişeler, servise hazır bir şekilde muhafaza ediliyor. Seriye eklenen sezgisel TFT ekran, saklama koşullarını kolay bir şekilde ayarlamanızı sağlıyor.

İşlev ve tasarım bakımından yüksek standartları karşılamak için üretilen Vario Cool 400 soğutma serisi, elit bir yaşam tarzına mükemmel uyumlu ve fonksiyonel sanatın öncülüğünü yapan mutfak aletlerinden oluşuyor. Kendi mutfağınızın şefi olmak için, sizi performans ve kalitenin adresi olan Gaggenau Vario Cool 400 soğutma serisine göz atmak üzere buraya alalım. Son olarak, Gaggenau dünyasının mutfaklarımız için sunduğu ürünler yalnızca soğutma üzerine değil. Ocak, fırın, bulaşık makinesi gibi farklı mutfak ihtiyaçlarınız için de, Gaggenau web sitesini ziyaret edebilirsiniz.