Ekranınızı yan çevirin, kulaklığınızı takın ve molanızı nasıl değerlendireceğinize karar verin. Bir sohbetten beklentiniz müzikli olması mı, kafa açması mı yoksa size yeni şeyler öğretmesi mi? Dünyanın farklı bir köşesinden hiç bilmediğiniz bir oyun oynamak mı istersiniz, yoksa adınız gibi bildiğinizi düşündüğünüz şehirle ilgili yeni bir şeyler keşfetmek mi? Vedat Milor’dan gurme dersleri mi almak istersiniz, yoksa İlber Ortaylı’dan tarih dersleri mi? Sevdiğiniz müzisyenlerin bambaşka türlerde şarkılar söylemesini izlemenin neşesi mi size iyi gelir, yoksa yurt dışında başarıyı yakalamış kişilerin ilham verici hikayeleri mi? Cevabınız her ne olursa olsun, cevabınızı Gain programları arasında bulabileceğinize eminiz. İşte eğlenceli sohbet programlarından röportaj serilerine, gurma programlardan İstanbul programlarına Gain’den önerilerimiz…

Gain Programları

Gain Programları

Oyunlar Holding

youtube play youtube play

Yıllardır bir araya geldikleri her işte izleyenlerini ve dinleyenlerini kahkahaya boğan o üçlü, şimdi Gain‘deki programlarıyla güldürmeye ve eğlendirmeye devam ediyor: Can Bonomo, Can Sungur ve Can Temiz, türlü oyunlar ve şakalarla, her bölümde yepyeni konuklarla ve hoş muhabbetleriyle Oyunlar Holding‘i hazırlayıp sunuyor. Şimdiye kadar Gupse Özay‘dan Sarp Apak‘a, Nilipek.‘ten Caner Özyurtlu‘ya, Aslı İnandık‘tan Mesut Süre‘ye birçok ünlü ismin konuk olduğu Oyunlar Holding‘i tüm bu isimleri aklınıza gelebilecek her türlü oyunu oynarken görmek ve aklınıza gelmeyecek oyunların varlığından haberdar olmak için izlemelisiniz. Ama en çok da az zamanda çok eğlenmek için!

Gain’de izleyin

Bir Daha Söyle

youtube play youtube play

Kıvanç Talu‘nun sunduğu, dünyanın en kısa müzikli talk-show programı Bir Daha Söyle, sevdiğiniz şarkıları, daha önce hiç dinlemediğiniz şekillerde dinlemek ve ünlü sanatçılar ve popüler şarkıcıların eğlenceli sohbetlerine tanık olmak için ideal. Şimdiye kadar Nükhet Duru‘dan Ercan Saatçi‘ye, Can Bonomo‘da Şehinşah‘a birçok ismin konuk olduğu Bir Daha Söyle, mikrofonu konuklarına bırakıyor, çarkın ibresi hangi türü işaret ediyorsa şarkılarını o türde söylemelerini istiyor, bize de gülmek düşüyor!

Gain’de izleyin

Vedat Milor ile En İyisi

youtube play youtube play

Gastronominin üstadı ile ikilemden ikileme sürüklenmeye var mısınız? Türkiye’nin en ünlü gurmesi Vedat Milor, ünlü sosyal medya anketlerini Gain‘de sürdürüyor. Her bölümde damak zevkine düşkün olanlara sıcak terler döktürecek sorularla çıkagelen Milor, her iki tarafa da söz hakkı veriyor. “Kayseri pastırması mı, Kastamonu pastırması mı?” sorusuyla başlayan program, “Pide mi, pizza mı?”, “Döner mi, burger mi?”, “Tarhana mı, mercimek mi?” ve hatta “Çay mı, kahve mi?” gibi zor sorularla sürüyor.

Gain’de izleyin

Sofrada Havan Olsun

youtube play youtube play

Güzel sofralarla hava atmak isteyenlerin, gurme ortamların bilirkişisi gibi görünmek isteyenler için, Gain‘de lezzet dolu ve Vedat Milor‘lu bir seçenek daha var: Sofrada Havan Olsun. Yeni nesil bir “blöfçünün rehberi” denebilecek bu program, şaraptan peynire, etten çikolataya en can alıcı sorularla karşımıza çıkıyor. Konunun meraklısı Kıvanç Talu soruyor, konunun uzmanı Vedat Milor cevaplarıyla yardıma koşuyor. Şarap, et, sakakat, peynir, deniz mahsülleri ve çikolata gibi konu başlıklarıyla Sofrada Havan Olsun, her bölümüyle farklı bir alanda iştahınızı kabartıyor, bilgi birikiminizi (ve havanızı) arttıyor.

Gain’de izleyin

İlber Ortaylı ile Zaman Makinesi

youtube play youtube play

Alanındaki uzman isimlerden söz etmişken, İlber Ortaylı‘yı es geçmek olmaz… İlber Ortaylı‘ya zaman makinesinde eşlik edenler, dostluk, deha, aşk ve ihanet gibi kavramların tarih sayfalarındaki yerini, Mimar Sinan’dan Dostoyevski’ye dünya tarihinde iz bırakmış kişilerin hikayelerini onun anlatımıyla dinliyor, soru-cevap bölümleriyle konular çok daha derinlemesine işleniyor.

Gain’de izleyin

Göçen Beyinler

Yakın çevrenizde son zamanlarda yurt dışına göçmüş, farklı bir sebeple gittiği ülkelere yerleşmeye karar vermiş olanlar çok fazla, değil mi? Hilal Şefkatli’nin sunduğu Göçen Beyinler programı, işte hikayesi bu şekilde başlamış, başarılı girişimler ve işlerle devam etmiş isimlerle sohbetlere yer veriyor. Bunch’ın kurucusu ve CEO’su Selçuk Atlı, L’Oréal dijital global başkanı Beyaz Kapu, müzisyen Rahman Altın gibi isimlerin konuk olduğu program, belki size de hayallerinizin peşinden gitmek için cesaret verecek.

Gain’de izleyin

Konuşmamız Lazım

youtube play youtube play

Gain‘in kafa açan röportaj serisi, yıllar boyu farklı mecralardaki işlerini ilgiyle takip ettiğimiz tecrübeli gazeteci Çınar Oskay‘ın klişelerden uzak cesur sorularıyla şekillenen Konuşmamız Lazım. Birçoğumuzun başucu kitaplarından olan Hayvanlardan Tanrılara: Sapiens’in yazarı Yuval Noah Harari ile başlayan bu röportaj programı, filozof Bernard Henri Levy ve yazar Amin Maalouf gibi isimlerle sürüyor. Konuşmamız Lazım, Çınar Oskay’ın soruları ve ilham verici konukları sayesinde sadece ilginizi canlı tutmakla ve bilgi birikiminizi arttırmakla kalmıyor, size sohbetin bir parçasıymışsınız gibi hissettiriyor.

Gain’de izleyin

İstanbul Hesabı

youtube play youtube play

İstanbul tutkunları için Gain’in İstanbul programlarının sayısı da hiç az değil; sevilen oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan’ın sunduğu Ahmet Mümtaz Taylan ile İstanbul Hesabı da akla gelenlerin ilki. Bütçe dostu bu program, sadece 50₺ ile İstanbul’u dolu dolu yaşamanın, gezmenin, lezzetli şeyler yiyip içmenin mümkün olduğunu gösteriyor. Her bölümde farklı bir semte odaklanan programla Arnavutköy’den Cihangir’e Kilyos’tan Balat’a, Moda’dan Karaköy’e İstanbul’u gezmeye hazır olun!

Gain’de izleyin

Teleskobuma Takılanlar

Erdem Topsakal‘ın pandemi döneminde edindiği bir hobi sayesinde ortaya çıkan yaratıcı program Teleskobuma Takılanlar, İstanbul’a hiç aklınıza gelmeyecek bir açıdan bakıyor. Topsakal, Ay’ı gözlemlemeye heveslenip satın aldığı teleskobunu, Ay’dan sıkıldığında İstanbul’a çevirmiş. Yaklaşık iki dakikalık bölümleriyle Teleskobuma Takılanlar, sizi İstanbul’da bir teleskop aracılığıyla yakalanan, keşfedilmemiş hikayelerle tanıştıracak.

Gain’de izleyin