Bildiğiniz gibi yarın lezzet meraklılarının en sevdiği hafta olan geleneksel 6. Restoran Haftası başlıyor! 12 Kasım – 03 Aralık tarihleri arasında İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere 3 şehrin 100’den fazla lezzet noktasında aynı anda kutlanacak olan Restoran Haftası, gastronomi meraklılarını kaliteli ve rafine lezzetlerle buluşturmayı amaçlıyor. Bunun için bünyesinde pek çok etkinlik barındıran Restoran Haftası’nın önemli etkinliklerin biri de “Tek Lokmada Restoran Haftası”!

Restoran Haftası her zaman olduğu gibi şehir kültürüne katkı sağlamaya devam ediyor. “Tek Lokmada Restoran Haftası Lezzetleri” ile 15 Kasım’da önemli cadde ve AVM noktalarında katılımcı restoranların birbirinden özel lezzetleri, özel sunumlar eşliğinde tek lokmada sunuluyor!

Kanyon

Örneğin, “Tek Lokmada Restoran Haftası” etkinliği Kanyon’da 15 Kasım Cumartesi günü 15.00-19.00 arasında olacak ve katılımcıları birbirinden güzel sürprizler bekleyecek!

Sosyal medya da Restoran Haftası’nın birçok yerinde: Tek Lokmada Restoran Haftası fotoğraflarını #restoranhaftasi hashtagi Instagram’da paylaşan ve en çok beğeniyi alan Welldone Zorlu’da çift kişilik Restoran Haftası akşam yemeği kazanıyor!

Tek Lokmada Restoran Haftası etkinliklerinin olacağı noktalar:

MIDPOINT KANYON

MIDPOINT AKASYA

MIDPOINT AKBATI

MIDPOINT NİŞANTAŞI

WELLDONE ZORLU

CKM HAYAL KAHVESİ

RADISSON PERA

RADISSON ŞİŞLİ

MORİNİ

CAFE DU LEVANT

HALAT

SARDUNYA

SUSAM

SUSHICO KANYON

SUSHİCO SUADİYE

SUSHICO KALAMIŞ

SUSHICO LEVENT

SUSHICO NİŞANTAŞI

SUSHICO A PLUS

SUSHICO PALLADIUM

SUSHICO ASTORIA

SUSHICO BAHÇEŞEHİR

SUSHICO KEMERBURGAZ

KÖŞEBAŞI NİŞANTAŞI

TAKSİM MY HOUSE

Bu cumartesi şehrin en keyifli etkinliklerinden birinin parçası olan Tek Lokmada Restoran Haftası’nı kaçırmayın! Katıldığınızda çektiğiniz fotoğrafları instagram’da #restoranhaftasi hasthag’i ile birlikte paylaşın!

Bol lezzetli bir hafta olsun!

Restoran Haftası

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?