Basit bir temizliği sıkı bir crossfit antrenmanına dönüştürdüğünüz olur mu? Cevabı gözünüzün önüne getirmek için emiş gücü yeterli olmayan süpürgelerle verdiğiniz mücadeleyi hatırlayın. İşte bir önceki nesil kablosuz süpürgelere kıyasla teknoloji anlamında daha gelişmiş ve daha güçlü olan Gen5detect™ temizlik sürecini çok daha kolay ve pratik bir hale dönüştürmeyi hedefliyor.

Sevdiklerimiz ve evcil hayvanlarımızla paylaştığımız, büyük şehirlerin gerekliliklerine uyumlanan dar alanlara sahip evlerimiz, yazın sona ermesiyle birlikte yeniden en çok zaman geçirdiğimiz yerler olma rütbesine kavuşuyor. Şehir yaşamının bizlere kazandırdığı önemli bir beceri de bu ufak alanları verimli kullanabilmek. Evlerimiz aynı zamanda ofisimiz, yoga stüdyomuz ve bazen de sanat atölyemiz! Durum böyleyken konu temizlik olduğunda da güçlü, etkili ve pratik çözümlere ihtiyaç duyuyoruz.

Gen5detect™ da Dyson’ın en güçlü, HEPA filtreli kablosuz süpürgesi olarak, ultra ince partikülleri bile %99.9 oranında yakalama ve hapsetme konusunda yardımımıza koşuyor. İki kat daha fazla görünmeyen tozu açığa çıkaran Gen5detect™ hassas açılı bir ışık bıçağıyla sert zeminlerde görünmeyen tozları görünür hale getirdiğinden, tam olarak nereyi temizlemeniz gerektiğini bilmemize yardımcı oluyor. Üstelik 280AW’lık rakipsiz emiş gücüne sahip olmanın yanı sıra entegre toz alma ve aralık temizleme başlığı ile el süpürgesine kolayca dönüşüyor ve emiş gücünden ödün vermiyor.

Konu temizlik süreçlerini mümkün olduğunca pratikleştirmek olduğunda da ön plana çıkan Gen5detect™, tek düğmeli güç kontrolü ve tüm evi rahatça temizlemek için yeniden tasarlanmış tutma koluna sahipve 70 dakika emiş gücü ile Dyson’ın şimdiye kadarki en uzun çalışma süresine sahip üyesi! Ayrıca istenmeyen partiküllerin evin her köşesinde olabildiği farkındalığıyla yola çıkan Dyson teknolojisinin bir göstergesi olarak, Digital Motorbar™ Temizleme Başlığı ve Anti-tangle Mini Motorhead gibi farklı yüzey ve işlevlere uyum sağlayan başlıklarla geliyor. Böylece de temizliği bir zorluk olmaktan çıkarıp bütün evi pratik bir şekilde temizleyebilmemizi sağlıyor.

O halde gelin sizi Dyson teknolojisinden doğan pratik, yüksek emiş gücüne sahip, yeni nesil bir temizlik deneyimine bir adım daha yaklaşmak üzere buraya alalım.

Kapak Fotoğrafı: Dyson