Onlar bir tür kibar terörist…

İstedikleri sadece sizi gülümsetmek, belki de kahkaha attırmak. Yalnızca iki kişiler ve hedefleri sizin de içinde bulunduğunuz dünyadaki herkese kişisel ve elde yazılmış mektuplar göndermek. Herkese!

Lenka Clayton ve Michael Crowe şimdiye kadar bu şekilde 2700 mektup yazmışlar. Seçtikleri bir bölgedeki herkese aynı gün gönderiyorlar mektupları. Mektupların alıcılarına ulaşacağı gün postacı, bölgedeki herkese mektup gelmesinin şaşkınlığıyla mektupları sahiplerine ulaştırıyor.

Lenka Clayton 1

Lenka Clayton 2

gizemli mektup3

 

mysteriousletters2

mysteriousletters3

Lenka ve Michael, mektuplarda herkesi ilgilendiren konulardan bahsediyorlar. Mizahi, kısa yazılar oluyor bu mektuplar. “Lenka & Michael” olarak imzalıyorlar mektupların hepsini.

mysteriousletters4

Lenka Clayton 3

gizemli mektuplar

Michael Crowe 2

gizemli mektuplar2

Şimdiye kadar İrlanda, İsviçre, Almanya, Fransa ve Amerika’ya mektuplar göndermişler. Bazen orada yaşayanları anlamak, ortak ilgi alanlarını keşfetmek için gidip o bölgede vakit geçiriyorlar. Bazen de mektupları gönderdiklerini gazeteye ilan vermişler.

ML_Cushendall_newspaper_announcement

Bu çok eğlenceli mektuplarının tamamını buradan okuyup siz de gülümseyebilirsiniz. Ama ben en çok bana gelecek mektubu merak ediyorum! :)

Fotoğraflar: http://mysteriousletters.blogspot.com

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN