Kimler bembeyaz kar görüntüsünü ve tertemiz havayı; bununla beraber tüm gün saatlerce kayak veya snowboard yapıp, aktivitenin sonrasında o tatlı yorgunluk ile şömine karşısında şarap keyfi yapmayı özledi? Siz de bu kişilerden biriyseniz, önerimiz birkaç saat uzaklıkta. Golden Key Kartalkaya, kışa ve kış sporlarına olan tüm özlemimizi giderecek. 

Dağda klasik bir otelde kalmaktansa, klasik bir yayla evi mimarisinde konaklamanın verdiği haz çok ayrı. Tam bir “chalet” olan ve bu özellikleriyle ödül kazanan Golden Key Kartalkaya, yalnızca kayak tutkunuzu tatmin etmeyecek; size gerçek bir kış masalı yaşatacak.

Kartalkaya’daki tüm pistlerden yararlanabileceğiniz Golden Key’de, programınıza eklemeniz gereken üç aktivite daha var: Birincisi; yüzyıllardır karda ulaşım aracı olarak kullanılan hedikle tanışmak ve Kartalkaya’nın eşsiz doğasında uzman hocalarla yürüyüş yapmak. İkincisi; kendinize ödül vererek sayısız masaj ve terapiler içerisinden, ihtiyacınız olanı seçmek. Üçüncüsü ise, Jaguar Lounge’daki karın ve bembeyaz ortamın saatlerce keyfine varmak!

Golden Key Kartalkaya’da bulunan Jaguar Lounge’da atıştırmalık ve içecek servisi ile gününüze güzellik katabilirsiniz. Muhteşem bir doğaya bakarken, şezlonglarda uzanıp, sıcak bir şeyler içmek; arkadaşlarınızla beraber Lounge’un keyfini çıkarmak size çok iyi gelecek.

Bir de son olarak muhteşem bir deneyimden söz edelim… Jaguar’ın all-wheel-drive aracı F-PACE ile Kartalkaya Golden Key’e yolculuk yapmaya ne dersiniz? Kayak tatilinize F-PACE’in heyecan verici sürüşü ile başlayabilirsiniz, böylece yalnızca tatiliniz değil, yolculuğunuz da tam anlamıyla unutulmaz deneyime dönüşecek. Detaylı bilgi için Golden Key Kartalkaya ile iletişime geçmeniz yeterli.

Önemli not: Jaguar Lounge’ta otel misafiri olmadan da bir şeyler içebilir ve güzel vakit geçirebilirsiniz.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?