Kimler bembeyaz kar görüntüsünü ve tertemiz havayı; bununla beraber tüm gün saatlerce kayak veya snowboard yapıp, aktivitenin sonrasında o tatlı yorgunluk ile şömine karşısında şarap keyfi yapmayı özledi? Siz de bu kişilerden biriyseniz, önerimiz birkaç saat uzaklıkta. Golden Key Kartalkaya, kışa ve kış sporlarına olan tüm özlemimizi giderecek. 

Dağda klasik bir otelde kalmaktansa, klasik bir yayla evi mimarisinde konaklamanın verdiği haz çok ayrı. Tam bir “chalet” olan ve bu özellikleriyle ödül kazanan Golden Key Kartalkaya, yalnızca kayak tutkunuzu tatmin etmeyecek; size gerçek bir kış masalı yaşatacak.

Kartalkaya’daki tüm pistlerden yararlanabileceğiniz Golden Key’de, programınıza eklemeniz gereken iki aktivite daha var: Birincisi; yüzyıllardır karda ulaşım aracı olarak kullanılan hedikle tanışmak ve Kartalkaya’nın eşsiz doğasında uzman hocalarla yürüyüş yapmak. İkincisi; kendinize ödül vererek sayısız masaj ve terapiler içerisinden, ihtiyacınız olanı seçmek.

Bu kışın tadını bir “chalet”ede çıkarmak için Golden Key, görüp görebileceğiniz en iyi ve en şık alternatiflerden. Rotanızı en yakın zamanda Kartalkaya’ya çevirmeyi unutmayın.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN