Bu hafta hayatıma giren yeni haberler ile birlikte içimde ruhsal bir rahatlama oldu. Bu dayanılmaz hafifliğin verdiği en güzel hediye ise, gözlerimin çevreye normalden daha farklı bakmasıydı! Nasıl mı? Uzun zamandır düşünüp cesaret edemediğim, bir kapıyı kapatıp yenisini açtığım şu günlerde yolda yürürken içimdeki sesin; ‘bu çiçekler ne kadar renkli ve güzelmiş’ dediğini duydum. Fark ettim ki, son birkaç zamandır baktığım pencere kararmış, şimdi ise renklenmeye başladı.

Bu nedenle ‘Floral Etki’ gündemimde! Siz de bana katılın, yaz yaklaşırken hazırlık yapın…

PS: Bu yaz her yerde neon sarı ürünler göreceksiniz!

ADIDAS VE STELLA McCARTNEY

Adidas’ı tasarımla buluşturan Stella McCartney’nin markaya kattığı vizyon tartışılamaz. Markayı rakiplerinden sıyıran da bu! Her çeşit ürün yapıldı. Yaza özel bu mayo da gözüme takılanlardan. Adidas için çiçek ve kuşlar biraz kadınsı olmuş ama yine de hala sportmen…

KIYAFETLE SINIRLI KALMA, SANATA DOY!

Renkli tuvallerle duvarımı doldurmak gibi bir hayalim var. Tuvallerden bir kolaj! Bu tamamlayıcı parça da shop.bilstore.com’dan…

ÇİÇEK Mİ DESEN Mİ?

Aklıma gelen yegane marka ‘Missioni’nin klasikleşmiş parçalarından…

AYAKKABI USTASI

Ayakkabı konusunda çok seçici olduğum doğru.  Ama bir marka var ki beni seçicilikten alıp açgözlülüğe doğru itiyor. Hangisi mi? Nicholas Kirkwood! Ayakkabılarının hepsini istiyorum. Yaz 2013 koleksiyonundaki neonlar da ön planda.

PLEKSİ AŞKINA

Pleksiden yapılmış takılara bayılıyorum. Bazıları diyor ki ‘Şık değil onlar hayatta giymem’. Bakalım bu parça için de aynısını söyleyebilecek misiniz? Green Galactic Gem!

ŞEMSİYE ÜRETİCİSİ OLMA FİKRİ

Küçüklüğümden beri herkes doktor, öğretmen olmak isterken ben şemsiye tasarlamak ve üretmek isterdim. Tabii başka hayallerim de vardı ama çocukluk işte, sürekli değişiyor fikirler. Şimdi çocukluğuma dönüp o hayallerin peşinden gidiyorum. İlk üreteceğim şemsiye de sanırım bundan ilham alınmış olarak tasarlanacak.

VE SON

Sizin için seçtiğim son üç parça! Yazın vazgeçilmezi olmaya aday…

 

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?