Yılın son aylarına gelirken etkinlikler de birbirinden hareketli hale geldi.

24 Ekim Cuma

hafta sonu - pinhani

Pinhani @ Beyoğlu Hayal Kahvesi

“Kavak Yelleri” dizisinin hayatımıza kattığı en güzel şey kuşkusuz ki Pinhani’nin şarkılarıdır. Yayınladıkları albüm ve şarkılarıyla dinleyici kitlesini her geçen gün genişleten Pinhani, bu gece Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde en sevilen şarkılarını seslendirecek.

hafta sonu - propaganda

Generic Music Presents: LouLou Records Showcase @ Propaganda

Geçtiğimiz yılın parti mekanlarından Propaganda, bu yıl da sezona hızlı bir giriş yaptı. Propaganda’nın bu geceki konukları Belçikalı parti çocukları olarak adlandırılan Kolombo ve LouLou Players. Beatport’un Top 10 gediklisi LouLou Records’ın en sevilen prodüktörleri Cumartesi’nin ilk ışıklarına kadar sizi dans ettirecek.

hafta sonu - nublu

FOURinthePOCKET @ nublu istanbul

Birbirinden yetenekli müzisyenlerden Mert Önal, Çağrı Sertel, Alp Ersönmez, Toygun Sözen ve Elif Çağlar’dan kurulu FOURinthePOCKET, bu gece yeni yerindeki nublu istanbul’da olacak. Erykah Badu, Michael Jackson, Outkast, NERD gibi soul’dan hip-hop’a birçok ismin şarkılarına konserlerinde yer veren grup, hem eğlenecek hem de eğlendirecek.

25 Ekim Cumartesi

hafta sonu - akbank caz

Engin Recepoğulları Trio @ Akbank Sanat

Saksafon sanatçısı Engin Recepoğulları, 24. Akbank Caz Festivali kapsamında Akbank Sanat’ta sahne alacak. Türkiye’deki caz sahnesinin en yetenekli isimlerinden biri olarak tanınan Engin Recepoğulları, Matt Hall ve Emre Kartarı’dan oluşan grubuyla hazırladığı seçkiyi caz severlere sunacak.

hafta sonu - ibrahim maalouf

Ibrahim Maalouf – Illusions @ CRR Konser Salonu

Rock’tan caza farklı türleri başarıyla bir araya getiren Ibrahim Maalouf, trompetiyle CRR Konser Salonu’nda olacak. Yarattığı özgün tarz ile caz dünyası kadar pop ve rock çevrelerinden de övgüler alan sanatçı, 24. Akbank Caz Festivali’ne özel seçkisiyle Cumartesi gecesi sahnede olacak.

26 Ekim Pazar

Vodafone Freezone Konserleri: Teoman, Athena, Duman @ Küçükçiftlik Park

Türk rock müziğinin üç sevilen ismi Teoman, Duman ve Athena Vodafone Freezone Konserleri kapsamında Küçükçiftlik Park’ta olacak. Bu üç ismin yanı sıra Türk müziğinin en önemli müzisyenlerinden Selami Şahin, rock müziğinin yeni ismi Bubituzak ve nev-i şahsına münhasır topluluğumuz Büyük Ev Ablukada da festivalin diğer konukları.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?