“Havalar nasıl olursa olsun sizin havanız iyi olsun” ünlü sözüne ithafen “havalar nasıl olursa olsun etkinlikler birbiri ardına gerçekleşmeye devam ediyor” diyoruz ve bu haftaki seçeneklerimize geçiyoruz…

8 Kasım Cuma

hafta sonu - göksel

Göksel @ Jolly Joker İstanbul

Son dönemde hangi Türk dizisini açsam Göksel’in bir şarkısıyla karşı karşıya geliyorum. Birinden ‘Acıyor’ sesleri gelirken, diğerinde ‘Yalnız Kuş’ ortaya çıkıyor. 2012’nin en iyi Türkçe Pop albümüne sahip olan Göksel, en güzel, en sevilen şarkılarıyla bu gece Jolly Joker İstanbul sahnesinde olacak.

hafta sonu - club bangkok

Club Bangkok @ Babylon

Taksim’de Club Bangkok afişine denk gelmeden yürünmez; imkansız, olmaz! Hala bir Club Bangkok eğlencesine katılmadıysanız buyurun bu gece Babylon yollarına. Dans, eğlence, müzik ne ararsanız var. Haftayı kapatmak için çılgın bir tercih.

9 Kasım Cumartesi

hafta sonu - redd

Redd @ Bronx Pi Sahne

Bir Redd konseriyle daha karşı karşıyayız. ‘Hayat Kaçık Bir Uykudur’ deyip ‘Hala Aşk Var Mı’ diye sorgulamak isteyenler ve ‘Telved Litak’ diyenler Cumartesi gecesi Bronx Pi Sahne’de bir araya geliyor. Reddseverlerin kaçırmayacağını tahmin ediyorum.

hafta sonu - warpaint

Warpaint @ Babylon

2010 yılında yayınladıkları “The Fool” albümlerinin ardından festivalden festivale koşturan Warpaint, Cumartesi gecesi şarkılarıyla Babylon’da olacak. Birbirinden yetenekli dört kadından oluşan grubun destekçileri arasında RHCP eski gitaristi John Frusciante de bulunuyor.

hafta sonu - austra

Austra @ Salon İKSV

Cumartesi gecesi Kanada’dan misafirlerimiz var. İkinci albümleri “Olympia”yı haziran ayında yayınlayan Austra, eleştirmenler tarafından övgüyle karşılanan şarkılarıyla Salon İKSV sahnesinde olacak. Elektronik müzik severlerin kaçırmaması gereken konserlerden.

10 Kasım Pazar

hafta sonu - carrieCarrie: Günah Tohumu

Korku hikayelerinin karlı Stephen King’in en çok satan romanlarından “Carrie”, ünlü yönetmen Brian De Palma’nın ardından yeniden beyazperdeye uyarlanıyor. Kimberly Peirce’ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmde okul arkadaşları tarafından sürekli olarak kötü davranılan Carrie White’ın hikayesine tanıklık edeceğiz.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?