Beklenen hafta geldi ve bir aylık müzadelenin startı verildi. Futbola ziyadesiyle doyacağımız Dünya Kupası Brezilya – Hırvatistan maçıyla başladı. Futbol egemenliğinde geçecek günlerin etkinlikleri de ayrı keyifli.

13 Haziran Cuma

İstMotoFest 2014 @ Life Park

hafta sonu - istmoto fest

Türkiye’nin en büyük motosiklet festivali İstMotoFest’in bugünkü konukları DJ Nikki, Barlas, Soul Stuff, Murder King ve TNK. Türk rock ve metal müziğinin genç ve başarılı temsilcilerinin sahne aldığı etkinliği kaçırmayın.

 

14 Haziran Cumartesi

One Love Festival 13 – 1. Gün @ Parkorman

hafta sonu - one love 1

Benim için yaza merhaba etkinliğiolan One Love Festival, bu Cumartesi kapılarını müzikseverlere açıyor. Parkorman’ın ev sahipliği yapacağı festivalin ilk günkü konukları Modeselektor, Mogwai, Jaguar Skills ve Basement Jaxx. Üç sahnein yer aldığı festivalin yerli konukları arasında ise Gece, Redd, Büyük Ev Ablukada yer alıyor.

İstMotoFest 2014 @ Life Park

hafta sonu - istmoto fest

İstMotoFest’in Cumartesi ayağında da birbirinden farklı sound’lar dinlemeye hazır olun. Festivalin Cumartesi günkü konukları Luxus, Sattas, Lal, Koray Candemir ve Özlem Tekin.

Ceyl’an Ertem @ Beyoğlu Hayal Kahvesi

hafta sonu - ceylan ertem

Ceyl’an Ertem bir kez daha Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde. Son albümü “Ütopyalar Güzeldir” ile müzikseverlerin beğenisini kazanan Ertem, önceki albümlerinin ve yeni albümünün sevilen şarkılarını birbiri ardına seslendirecek.

 

15 Haziran Pazar

One Love Festival 13 – 2. Gün @ Parkorman

hafta sonu - one love 2

One Love Festival’in ikinci günü de bol bol dans edeceğiz. Son yılların en çok talep gören ismi Omar Souleyman, Bonobo, MØ ve Moderat sahnede olacak. Bubituzak, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Club Bangkok da ikinci günün yerli isimleri arasında yer alıyor.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?