Yoğun gündem arasında durup biraz sakinleşmek, biraz soluklanmak için bu etkinlikler birebir.

20 Aralık Cuma

hafta sonu

Fallulah @ Salon İKSV

“The Black Cat Neighborhood” albümü ile ülkesi Danimarka’da büyük bir çıkış yapan ve ardından ününü Avrupa’ya taşıyan Fallulah, bu gece Salon İKSV’de. İkinci albümü “Escapism” için gün sayan Danimarkalı indie-pop müzisyeni, yeni single’ı ‘Superfishyality’ ile de beğenileri bir kez daha topluyor.

21 Aralık Cumartesi

hafta sonu

Ayyuka @ Salon İKSV

“Kiracı Odaları” albümlerini geçtiğimiz haftalarda yayınlayan Ayyuka, Cumartesi gecesi Salon İKSV’de olacak. Her konseri izlenesi, dinlenesi gruplardan olan Ayyuka, en renkli ve gürültülü halleriyle sizleri bekliyor.

hafta sonu

Redd @ Jolly Joker İstanbul

Redd konser maratonu durmaksızın devam ediyor. Konserler arası bir de klip çekimi yapan grup, Cumartesi gecesi şarkılarıyla Jolly Joker İstanbul’da olacak. “Hayat Kaçık Bir Uykudur” diyen grup, eski ve yeni şarkılarıyla bir kez daha karşınızda olacak.

22 Aralık Pazar

hafta sonu

Duman @ Jolly Joker Ankara

“Darmaduman” albümleriyle Türk rock müziğinin en iyi albümlerinden birine imza atan Duman, Ankaralı dinleyicileriyle bir araya geliyor. ‘Yürek’ şarkısına çektikleri kliple de dikkat çeken topluluk, en güzel şarkılarını Pazar gecesi Jolly Joker Ankara’da seslendirecek.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?