Ağustos ayına birbirinden farklı etkinliklerle veda ediyoruz.

29 Ağustos Cuma

hafta sonu - george dalaras

George Dalaras – Rembetiko Unplugged @ Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi

Yunan müziğinin efsane isimlerinden biri olan George Dalaras, bu gece Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde olacak. Rembetiko’nun en önemli temsilcisi olarak gösterilen Dalaras, Yunan müziğinin en beğenilen örneklerini bu gece bir kez daha İstanbullu müzikseverler için seslendirecek.

hafta sonu - zeytinli rock festivali

Zeytinli Rock Festivali – 1. Gün @ Zeytinli Dalyan Sahili – Balıkesir

Zeytinli Rock Festivali, bir kez daha kapılarını rockseverlere açıyor. Festivalin ilk gününde Başıbozuk, Korhan Futacı ve Kara Orkestra, Yasemin Mori, Cem Adrian, Nev ve Moğollar sahne alırken. İlk günün kapanışı mor ve ötesi ile yapılacak.

hafta sonu - gramatik

Gramatik @ Küçükçiftlik Park

Street Bangerz albüm serisiyle Beatport listelerini ele geçiren Gramatik, ilk kez bu gece İstanbul’da olacak. Blues, caz ve funk’ı hip-hop, house, dubstep ve drum’n bass’i bir potada erittiği sound’uyla birleştiren Gramatik, Küçükçiftlik Park’ı dans pistine dönüştürmeye hazırlanıyor.

30 Ağustos Cumartesi

hafta sonu - soundgarden

Babylon Soundgarden Çeşme @ Babylon Çeşme

Yazla özdeşleşen bir diğer etkinlik Babylon Soundgarden Çeşme, bu yıl da deniz, müzik ve plaj keyifini bir arada sunuyor. 15:00’ten itibaren katılımcılarını müzikle buluşturacak olan Babylon Soundgarden Çeşme, Hey Douglas, Tufan Demir, Da Poet, Erol Alkan, Gramatik, Kölsch, Robag Wruhme, Tobias Thomas, Reinhard Voight ve Coma’yı ağırlayacak.

Zeytinli Rock Festivali – 2. Gün @ Zeytinli Dalyan Sahili – Balıkesir

Zeytinli Rock Festivali’nin ikinci günü Yüzyüzeyken Konuşuruz ile başlıyor. Marsis, BabaZula, umut Kuzey, Büyük Ev Ablukada ve Pilli Bebek ile devam eden festivalin kapanışını Türkiye’nin en büyük rock gruplarından Duman ile yapılacak.

hafta sonu - sebnem ferah

Şebnem Ferah @ Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi

Türk rock müziğinin en güçlü kadın vokali Şebnem Ferah, yeni ve hit şarkılarıyla Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde olacak. Geçtiğimiz yıl yayınladığı albümüyle zirvedeki yerini pekiştiren Şebnem Ferah, rock müziğin en yetenekli müzisyenlerinden oluşan grubuyla şarkılarını seslendirecek.

31 Ağustos Pazar

Zeytinli Rock Festivali – 3. Gün @ Zeytinli Dalyan Sahili – Balıkesir

Zeytinli Rock Festivali, üç günlük konser maratonunu Pazar gecesi sonlandırıyor. Pera, Murat İlkan, 4×4, Ogün Sanlısoy, Kurban ve Hayko Cepkin’in sahne alacağı festivalin kapanışı yılların eskitemediği topluluk Pentagram ile yapılacak.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?