Yeni yıl çanları yavaş yavaş çalmaya başlarken bu haftasonu da etkinlikler birbirinden hareketli.

7 Kasım Cuma

hafta sonu - jack white

Jack White @ Volkswagen Arena

Bu senenin en çok beklenen konserlerinden biri için gerisayım bitti ve Jack White, bu gece Volkswagen Arena’da. Çağımızın en yetenekli isimlerinden biri olan ve el attığı tüm projelerle zirveye yerleşen Jack White, solo kariyeriyle de göz kamaştırıyor. Volkswagen Arena, bu gece uzun bir süre unutulmayacak bir konsere ev sahipliği yapacak.

8 Kasım Cumartesi

hafta sonu - emilie simon

Festival XXF – Very Very French: Emilie Simon @ Salon

Very Very French’in bu yılki konuklarından Emilie Simon, Cumartesi gecesi Salon’da dinleyicileriyle bir araya gelecek. 2003 yılında yayınladığı ‘Désert’ ve ‘Flowers’ şarkılarıyla Fransa’nın yanı sıra diğer Avrupa ülkelerinde de dikkat çeken Emilie Simon, özel seçkisiyle sahnede olacak.

9 Kasım Pazar

hafta sonu - sarah brightman

Sarah Brightman @ Ülker Sports Arena

Tüm zamanların en sevilen sopranosu olarak tanınan Sarah Brightman, Pazar gecesi özel bir seçkiyle Ülker Sports Arena sahnesinde olacak. “Phantom of the Opera’’, ‘‘Cats’’, ‘‘Requiem’’ ve ‘‘Aspects of Life’’ gibi müzikal yapımlarda da sahne alan, Barselona Olimpiyat Oyunları’nda Jose Carreras ile birlikte seslendirdiği ‘‘Amigos Para Siempre’’ ve ardından Andrea Bocelli’yle seslendirdiği ‘‘Time To Say Goodbye’’ ile büyük beğeni kazanan Brightman’ın konserini kaçırmayın.

hafta sonu - tropfest

Tropfest in Turkey @ Babylon

22 yıldır Avustralya’da düzenlenen dünyanın en geniş çaplı kısa film festivali Tropfest, Türkiye ayağını Pazar günü Babylon’da gerçekleştiriyor. 2014’de finale kalan 9 Avustralya kısa filminin gösterileceği etkinlikte Avustralyalı/Türk müzik grubu Bashka da sahne alacak.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?