Moda’da Bademaltı Sokak’tan her geçişimde yeni bir yerin açıldığını görüyorum. Bazısı ilgimi çekiyor, bazısı devamlı başka zaman giderim diyerek ertelediklerim arasında. Hamm.Moda ise, kapılarını ilk açtıkları günden beri bir zaman yaratsam da koşsam dediklerimden. Size de tavsiyemdir!

Konum

IMG-20170504-WA0000

Hamm.Moda, Moda’da Ben Coffee Roasters ve Kev Cafe’nin hemen karşısında. Su yeşili dekor klasik oldu evet; ancak Hamm.Moda’ya öyle yakışmış ki, klasik bile olsa sıkmıyor. Duvardaki ayrıntılar, koltukların üzerindeki rengarenk yastıklar da fotojenik ve güzel bir atmosfer oluşmasını sağlamış. Her şey bir kenara bırakın burada misafirperverlik mutlu edici ve tabii ki lezzetler…

IMG-20170504-WA0034

Bir sabah buraya gelin de tüm menünün keyfine varın. Her şey taze, mekan daha çok yeni olmasına rağmen beklenmeyecek derecede oturmuş her şey yerli yerine. Hamm Kahvaltı Tabağı’ndaki tüm ürünler enfes. Özellikle reçellere bayılacaksınız. Ben daha ufak ve klasik bir şeyler tercih edeyim derseniz de yumurta, omlet çeşitleri, menemen, yumurtalı ekmek ve pişi seçenekler arasında.

IMG-20170504-WA0040

Gitmişken egg muffin’lerini de deneyin derim. Ispanaklı mantarlı, brokoli cheddarlı, kurutulmuş domatesli, patatesli çeşitlerle birlikte sucuklusunu bulmanız da mümkün. Bunlara birlikte çeşitli atıştırmalıklar ve kahve çeşitleri de Hamm’da sizi bekliyor. Koşun gelin!

IMG-20170504-WA0023

Hamm.Moda Adres: Caferağa Mah. Bademaltı Sok. No:33A Kadıköy / İstanbul