İsminin Hane Cadde olmasının sebebini geldiğinizde anlayacağınız, ev sıcaklığında, bir haftalık taze bir mekan….

İki ünlü oyuncunun ortak olarak açtığı Hane Cadde, Bağdat Caddesi'nde Marks and spencer'ın sokağında. Dikkat çekiciliği rengarenk sandalye ve masalarından, hoş bar kısmı ve avizelerinden kaynaklanıyor. İçeri girip pembe şirin bir masaya yerleşiyoruz, güzel müzikler doluşuyor kulaklarımıza, sevilen oyuncuların açmış olduğu bir mekan olduğundan kısa sürede kalabalıkların geldiği bi' yer haline geldiğini düşünüyorum ilk an. Sonra kahvaltı geliyor ve bu kalabalıklığın gerçek sebebinin lezzetler olduğunu anlıyorum.

İki ünlü oyuncunun ortak olarak açtığı Hane Cadde, Bağdat Caddesi’nde Marks & Spencer’ın sokağında. Dikkat çekiciliği rengarenk sandalye ve masalarından, hoş bar kısmı ve avizelerinden kaynaklanıyor. İçeri girip pembe şirin bir masaya yerleşiyoruz, güzel müzikler doluşuyor kulaklarımıza, sevilen oyuncuların açmış olduğu bir mekan olduğundan kısa sürede kalabalıkların geldiği bir yer haline geldiğini düşünüyorum ilk an. Sonra kahvaltı geliyor ve bu kalabalıklığın gerçek sebebinin lezzetler olduğunu anlıyorum.

hane cadde

Her şey çok taze, özellikle anne yapımı reçeller enfes ki bu reçel ve çeşitli ev yapımı ürünleri Hane’de bulabilmeniz mümkün. İlk haftaları olmasına rağmen her şey çok özenli. Misafirperver ve güleryüzlü ekip de ayrı bir tercih sebebi. Kahvaltılar, yemek menüsü, günlük olarak çıkarılan harika tatlıları ve kahveleriyle Hane Cadde, çok seveceğiniz mekanlar arasında yerini alacak, eminim:)

IMG_3763

 

Hane Cadde Adres: Kazım Özalp Sok. Bağdat Residence No:6/1 Şaşkınbakkal, Kadıköy / İstanbul

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN