Takvim yaprakları özel insanlarla anlam kazanır. Doğum günüyle başlar, ilk aşk, mezuniyet, evlilik, yıl dönümü derken kendimize ve sevdiklerimize ait özel günlerimiz çoğalır. Her biri için ayrı bir özveri gösteririz. Farklı sürprizler hazırlar; bir öncekinden daha orijinal olması için beyin fırtınası oluştururuz. Bu günlerdeki en önemli telaşların başında hiç şüphesiz alınacak olan hediye gelmektedir. Şimdi sizi bu telaştan kurtaracak, bütün enerjinizi kutlama organizasyonunun diğer bölümlerine ayırmanıza yardımcı olacağım. Karşınızda; GIVELOVE!

Proje, kelime anlamıyla da benim oldukça hoşuma gitti; “Give Love”… Karşınızdakine vereceğiniz hediyenin; aslında sizdeki sevginin somut bir temsilcisi olduğu vurgulanıyor adeta.

Öncelikle bir Türk yatırımı olan GIVELOVE ile kendinizin ve sevdiklerinizin özel günlerini çok güzel bir şekilde organize edebiliyor, özel günlerin vazgeçilmezi olan “hediye seçme” ve “hediye alma” telaşını ortadan büyük ölçüde kaldırıyorsunuz. Öncelikle siteye üye olmakla işe başlıyoruz. Facebook ile üye olmanızı tavsiye ederim. Çünkü bütün arkadaşlarınızın özel günlerini otomatik olarak güzel ve kocaman bir takvimde sizin önünüze çıkartıp, size hatırlatmalar yapabiliyor. İsterseniz siz bu takvim üzerinde kendi hatırlatmalarınızı ve özel günlerinizi de ekleyebiliyorsunuz.

Üye olup sisteme giriş yaptıktan sonra ister organizatör olarak özel günü kutlanacak kişi için davetlileri belirleyip hediye listesi oluşturduktan sonra fikirleri alın, ister hazır oluşturulmuş olan hediye listesine destekte bulunup fikrinizi söyleyin. Oluşturduğunuz hediye listesini, ister sosyal medyada isterseniz e-mail ile herkesle paylaşabilir, hem destek hem de görüş alabilirsiniz. Böylelikle de en doğru hediyeyi oylamaya sunarak belirlemiş olabileceksiniz. Seçilen hediye ve/veya hediyeler isterseniz sahibine de kargo ile gönderilebiliyor.

Hediyelerin seçilip listeye eklendiği sürece geri dönecek olursak, işte burda mükemmel şeyler oluyor. Özellikle mükemmel hazırlanmış hediye kategorilerinden, özel günün türünü seçiyorsunuz ve başlangıç olarak bu size oldukça yardımcı oluyor zaten (benim en çok sevdiğim kategori: “İçimden Geldi”).  Kategoriyi seçtikten sonra ise GIVELOVE Editorial Ekibi; moda, elektronik, tasarım, güzellik gibi alanlarında uzmanlaşmış profesyonelleriyle doğru ürün seçiminden, hediyenin teslimatına kadar sizlere eşlik ediyor.

Bir sonraki trend avında görüşmek üzere…

www.givelove.com

Fotoğraflar: givelove.com

Rıza KAYNAK

Magger-Trend Hunter-Life Hacker
SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

FAVORİ YAZILAR