Yoğunluğunu bir türlü durduramadığımız iş yaşamı, günlük sorumluluklar, yazla beraber renklenen sosyal ajandalarımız, etkinlikler, tatil planları, organizasyonlar… Magger’lar olarak dolu dolu bir hayata sahip olmanın ödüllendirici olduğu kadar yorucu da olduğunu biliyoruz. Tüm bu keyifli karmaşanın içinde kendimize ayırdığımız kısacık zamanlar, daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için yarattığımız pratik ritüeller çok değerli. İşte Herby de aynı anlayışı benimsiyor ve güçlü bir bağışıklık, fit bir yaşam ve enerji ihtiyaçlarımız için 3 yudumda içilebilen bitki bazlı doğal içecekler olan Herby Wellness Shotlar‘ı sunuyor.

Herby Wellness Shot

İtiraf saati: Sabah erkenden kalkıp taze meyvelerle lezzetli içecekler hazırlama hayaliyle çeşitli mutfak aletleri satın alan ancak ilk haftadan sonra mutfağın o hiç kullanılmayan yüksek rafına kaldırıp orada unutanlar el kaldırabilir mi? Yavaş yaşam fikri ne kadar cezbedici olsa da yoğun hayatlara sahip insanlar olarak pratik ve işlevsel çözümlere ihtiyacımız olduğu kesin. Herby‘nin bitki özleri ve organik soğuk sıkım meyve-sebze ve vitaminler ile hazırlanan Welness Shot‘ları da tam bu noktada devreye giriyor; en doğal ve lezzetli çözümler küçücük şişelerde, tam ihtiyacınız olan miktarda, güçlü bir şekilde sunuyor.

Herby Wellness Shot

O halde gelin ailenin üç üyesini daha yakından tanıyalım: Herby Energy Shot, Herby Fit Shot ve Herby Defense Shot! İçeriğindeki guarana, ginseng, B6 vitamini, mate, Hindistan cevizi ve bitki özlerinin doğru oranlarda bir araya getirilmesiyle hazırlanan Herby Energy Shot, üç yudumda ihtiyacımız olan enerjiyi hissetmemizi sağlıyor. Herby Fit Shot ise içeriğindeki maydanoz, matcha, elma sirkesi, zencefil, nane, spirulina, salatalıkla fit bir yaşam için ihtiyaç duyduğumuz bitki özleri ve sebzeleri bünyemize almanın pratik ve lezzetli bir yolunu sunuyor. Son olarak, kara mürver, zencefil, zerdeçal, kırmızı acı biber, C vitamini, siyah havuç, böğürtlen, portakalı bir araya getiren Herby Defense Shot, bağışıklık sistemimizin desteklenmesine yardımcı oluyor.

Herby Wellness Shot

Herby Wellness Shotlar’ın üç yudumda tüketilebilen küçük cam şişelerinden söz etmişken, paketli besin ve içeceklere mesafeli yaklaşanlara güzel bir haberimiz var ki bu shot’lar, bitki özleri ve organik soğuk sıkım meyve sebzeler ile hazırlanıyor; şeker ilavesiz olmanın yanı sıra koruyucu ve katkı maddesi de içermiyor! Organik olmalarının yanında gluten içermiyorlar ve veganlar. Dolayısıyla küçük şişelerinde büyük bir etki yaratıyorlar. O halde Herby Wellness Shotlar’a yakından bakmak, günlük rutininize sağlıklı ve lezzetli bir özbakım adımı eklemek için sizi buraya alalım.

Kapak Fotoğrafı: Herby