Senenin bazı günleri apayrı bir ruha, bir ışıltıya sahiptir ya hani. Yeni yıl örneğin, içimizi kıpır kıpır eder. Yeni başlangıçlar için umut dolar insan. Bu her yıl ruhumuza dokunan özel günlerden biri de, 14 Şubat’tır kuşkusuz. Kafamızı her çevirdiğimiz yerde uçuşan kalpler görürüz, yüzler güler, birbirinden romantik sevgi sözcükleri karışır havaya. Kalpte bir heyecan başlar, akıllarda ise tatlı program telaşları. Bu Sevgililer Günü için sürpriz bir etkinlik önerisiyle karşınızdayız. Aşkın en lezzetli halini deneyimlemeye hazır mısınız? Üstelik harika müzikler eşliğinde! Hilltown AVM, 9-10 Şubat tarihlerinde lezzet keşifleri, söyleşiler ve konserlerle dolu keyifli bir hafta sonuna ev sahipliği yapıyor. 

Sevgililer Günü yaklaşırken, yapabileceğiniz belki de en güzel aktivitelerden biri 9-10 Şubat tarihlerinde sevdiğiniz insanı kolunuza takıp Küçükyalı Hilltown AVM’nin yolunu tutmak! Neden mi? Çünkü “Love & Taste” etkinliği; yani aşk, lezzet ve müzik dolu bir hafta sonu sizleri bekliyor olacak. Avrupa Yakası’ndakilere önerimiz, karşıya vapur ile geçmeniz ve bu bahaneyle romantik bir vapur turu yapmanız. Üstelik uzun zaman olmuşsa bu keyfi yaşamayalı, eminiz sevgiliniz, denizde süzülen dalgalar ve yüzünüzü okşayan güzel rüzgar eşliğinde kendinizi eski aşk filmlerinin başrollerinden biri gibi hissedeceksiniz!

Yolculuk tamamlandı, Hilltown AVM’nin kapısına gelindiyse başlayalım anlatmaya. Burada sizi neler bekliyor? 9 Şubat Cumartesi günü, 14.00-15.00 saatleri arasında Cadde Katı’nda “Aşkı Tadıp Konuşuyoruz” etkinliği gerçekleşecek. Ünlü astrolog Zeynep Turan ve patisserie şefi Burçin Birdane, bu etkinlikte sizler ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirecek. Zeynep Turan’dan 2019’da burcunuzu aşk anlamında neler beklediğini öğrenebilir, kendisinin her burç için ayrı ayrı yapacağı önerileri dinleyebilirsiniz. Burçin Birdane ise burçlar ile ilgili başka bir konuya odaklanıyor olacak; her burcun vazgeçemediği lezzetlere!

Konuşma sonrası 15.00-17.00 saatleri arasında, yine Cadde Katı’nda “İlk Isırıkta Aşk” teması ile tek lokmalık lezzetler tadabilirsiniz. İşte aşkın en lezzetli halini tam da bu noktada deneyimliyor olacaksınız! Çikolata şelalesi, Sweet & More Patisserie‘den tatlı burgerler ve kalpli cookie’ler, Burçin Birdane’nin kalpli cupcake’leri, Rumeli Çikolatacısı‘ndan çikolatalar, Shot 34‘ten sıcak aşk iksirleri… Muhteşem lezzetler sizleri bekliyor olacak!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Magger | theMagger.com 🔎📱🖥 (@themagger) on

Love & Taste etkinliğinin güzellikleri yalnızca keyifli söyleşiler ve birbirinden harika lezzetler ile sınırlı değil. Tüm bu deneyimlerin bir de sevdiğiniz şarkılarla bir araya geldiğini düşünün! Su Soley en sevilen şarkılarını sizler için seslendirecek.

Gelelim 10 Şubat Pazar gününe! 15.00-17.00 saatleri arasında Su Soley’in akustik konserini dinleyebilir, “Makarna Aşkı Bir Başkadır” temasıyla sunulacak olan lezzetli ikramların tadına varabilirsiniz. Bu sefer Shot 34’ten sıcak aşk iksirlerine ek olarak Barilla’dan makarna, Mathilda Profiterol‘den profiteroller ve içi dolgulu renkli pate a choux’lar ile Beyaz Fırın’dan kalpli makaronlar sizlerle olacak.

Hepimizin içini kıpır kıpır ettiren 14 Şubat’ta bir yandan yeni insanlarla tanışmak ve faydalı bilgiler edinmek, bir yandan aşk saçan lezzetleri tatmak, bir yandan da keyifli müzikler dinlemek isteyenler için bizce doğru adres, 9-10 Şubat tarihlerinde Hilltown AVM, Love & Taste! ;)

Instagram

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN