Bugünlerde gözümüz yeni bir tasarım platformunun üzerinde: hipicon! Birçok tasarımcıyı ve tasarım markasını bir araya getiren online bir alışveriş ve keşif platformu olan hipicon, kullanıcılarına özenle seçilmiş, özgün ve farklı ürünler sunuyor. Mottosu ise ”keşfederek alışveriş”!

bucca 16

hipicon’da, ev aksesuarlarından takıya, çantadan saate birçok farklı ürün grubunu sitede dolaşırken, karşınıza hiçbir yerde bulamayacağınız şık bir saat veya son günlerde trend olan neon aydınlatmalar çıkabiliyor. Tüm bu ürünlerin ortak noktasını ise estetik tasarım anlayışı ve ürünlerin arkasında yatan farklı hikayeleri…

141027_product_002

Tüm dünyadan tasarımcılara açık bir platform olan hipicon’un en önemli misyonlarından birisi de Türk tasarım ürünleri için dünyada daha çok satış ve tanıtım imkanı yaratmak. Bunu sağlamak için de Türkçe ve İngilizce altyapısı ile tüm dünyaya gönderim hizmeti sağlanıyor. hipicon ekibi, iyi tasarım ile dünyanın daha iyi bir yer olacağına inandıklarını söylüyor; birlikte çalıştıkları tasarımcı, sanatçı ve markaları da bu düşünce doğrultusunda belirliyorlar.

Otto-Armchair-01

Sitedeki ürünler ile birlikte sunulan ilgi çekici içerikler de hipicon’un pozitif bir alışveriş deneyimi yaratmasına yardımcı oluyor. Sosyal medyada ve blog kısmında yaptıkları paylaşımlar, farklı fikirleri ve stil önerilerini bir araya getiriyor.

Crossover-front

 

hipicon’un theMagger’daki yazılarına buradan ulaşabilirsiniz.

_MG_9941

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?