Ev veya ofis… Zamanımızın büyük çoğunluğunu geçirdiğimiz alanların nasıl bir dekorasyona sahip olduğu, şüphesiz ki ortamın atmosferi ve enerjisi ile yakından bağlantılı. Bu enerjinin ise doğrudan bize; ruh halimizden yaptığımız işlerdeki verimimize büyük etkisi var. Tam da bu sebeple, konu dekorasyon olunca en iyi şekilde rehberlik edebileceğini düşündüğümüz; şehirde tasarım ve dekorasyonun bir araya geldiği bir alışveriş merkezinden söz etmek istiyoruz… HOM Design Center!

HOM Design Center

HOM Design Center, Skyland İstanbul bünyesinde, tasarım ve dekorasyon alanında birbirinden çeşitli ve sevilen markalara ev sahipliği yapan bir alışveriş merkezi. 3 kata yayılan ve 43 mağazaya yer veren HOM’da; ev ve ofis mobilyasından tekstil, beyaz eşya ve aksesuara, Türkiye’den ve dünyadan 100’ün üstünde marka aynı çatı altında yer alıyor. Bu açıdan bakıldığında, HOM’un alanında bir ilk olduğunu da söyleyebiliriz. Düşünün, burası yalnızca tasarım ve dekorasyon odaklı bir alışveriş merkezi.

Fuga Mobilya - HAMM Design
Fuga Mobilya – HAMM Design

Modern, yenilikçi ve fonksiyonel tasarımlarıyla en büyük mağazasının burada yer aldığı, el yapımı berjerlerine bayıldığımız Fuga Mobilya, “yüksek kalite modern mobilya” mottosuyla ürettiği tasarımları ile fark yaratan Lazzoni, ahşabın sıcaklığından ilham alan ürünleri ile hepimizin çok sevdiğinden emin olduğumuz HAMM Design, çatal bıçak takımları ve tabaklarına özellikle hayran olduğumuz, sunumlarınızı bir adım öteye taşıyacak zarif tasarımları ile Jumbo, dekorasyonda modern, yarı klasik ya da country stilini tercih edenler için Cumba Garage ve Cumba Selection; HOM Design Center’da bulabileceğiniz markalardan yalnızca birkaçı. Ayrıca, geçtiğimiz aylarda kapılarını açan Metebronz Mobilya, Kaas, Casa’dan sonra; Chakra ve Kartell’in de yakın zamanda ziyaretçilerle buluşacağının haberini de verelim.

Lazzoni - Ersa
Lazzoni – Ersa

HOM Design Center’ın giriş katında İlham Alanı adlı bir bölüm de yer alıyor. Burada HOM’un ev sahipliği yaptığı 100’den fazla markanın en yeni ürünleri, özgün konsept ve temalarla sergileniyor. Belirli periyotlarda değişkenlik gösteren bu alanın ilk teması ise sonbahar. Mavi Galaksi, Tarçın Kokusu ve Yeşil Huzur olarak adlandırılan özel tasarım alanlarını mutlaka ziyaret etmelisiniz.

HOM Design Center; yalnızca tasarımların değil, tasarımcıların da buluştuğu bir adres. Mimarlardan sanatçılara, zanaatkarlarda modacılara; tasarım dünyasının önde gelen isimlerinin işleri burada sergileniyor. Ünlü markaların yeni ürün ve koleksiyonları için özgün konseptlerde etkinlikler düzenleniyor. Kısacası, tasarıma dair aradığınız her şey HOM’da yerini alıyor.

Haftanın her günü 10.00 – 20.00 arası açık olan HOM’un Levent ile Maslak arasında merkezi bir konuma sahip olduğunu da söyleyelim. Ücretsiz servislerle Seyrantepe Metro durağına kolaylıkla ulaşım sağlanabiliyor.

Eğer siz de tasarım ve dekorasyona ilgiliyseniz, yaşam ve çalışma alanlarınızı farklılaştıracak trendleri HOM Design Center‘da takip edebilirsiniz. Unutmayın, zaman geçirdiğimiz alanların düzeni, geçirdiğimiz bu zamanların kalitesini belirliyor. Öyleyse ipleri elinize alın; yolunuzu HOM’a düşürün ve zevkinizi yansıtan tasarımları bir an önce keşfedin!

Websitesi | Instagram