Yılbaşı, doğumgünüm de olduğu için, benim için şımarıp, hediye kabul etme zamanı demektir. Bunu bilen yakın arkadaşlarımdan bir tanesi, ofise son derece güzel düşünülmüş, kişiye özel bir hediye gönderince bunu da yazmak şart oldu!

Homemade Istanbul tarafından tamamen benim için tasarlanmış, (öyle ki üzerinde theMagger logosu olan bir cupcake bile vardı!), birbirinden lezzetli cupcake’leri sizlerle paylaşmak istiyorum.

Homemade Istanbul, genetik mühendisi olan; çalışmaya başladığı ilaç sektöründe mutlu olamayacağını anlayıp, kendini mutlu hissettiği işi yapmaya karar veren Melike Alpaslan’ın, özel günlerde ya da sadece insanların içinden geldiğinde, kişilere ve kurumlara özel kurabiye, pasta, cupcake yapmaya başlaması ile hayata geçen bir fikir. Melike, birbirinden lezzetli cupcakeleri, son derece titiz ve özenli bir çalışma ile, kendi evinde hazırlıyor.

Kurabiye, pastanın yanı sıra, konu hediye ise, bu cupcakelerin çok güzel bir alternatif olduğunu düşünüyorum. Sizin için önceliği olan bir kimsenin hayatındaki önemli elementleri cupcakeler yardımı ile hikayeleştirmeniz, ciddi anlamda düşünülmüş bir hediye çıkarıyor ortaya. Bizzat üzerimde denendi oradan biliyorum.

Örneğin, hediyeyi vereceğiniz kişinin hobilerini, çalıştıkları şirketleri, tuttukları takımları, değer verdikleri insanları, Melike’ye bildirmeniz sonrasında, o bunları bir bütün haline getirip, lezzetli cupcakeler ile bir hikaye oluşturuyor. Sonrasında ise, hediyeyi alan kişinin yüzünde tüm gün süren bir sırıtış yerleşiyor.

Etrafınızda insanlara bir sebep aramadan sürpriz yapmak istiyorsanız, Homemade Istanbul’a [email protected] adresinden ulaşabilir, Facebook ve Instagram‘da takip edebilirsiniz.

 

Fotoğraflar: Homemade Istanbul Facebook Sayfası
https://www.facebook.com/pages/Homemade-Istanbul/328602060617247

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN