Hayattan daha fazlasını istemek, sadece insan ilişkilerinde ve iş yaşamımızda değil, gündelik yaşamımızda bizi iyi hissettiren sonuçlar elde etmemizi, hak ettiğimiz deneyimler yaşamamızı sağlayan bir özellik. Buna şehir içi gezintilerimiz ve şehirlerarası yolculuklarımız da dahil… Birçok yönden beklenenden fazlasını veren, üstün özellikleri, şarja gerek duymayan akıllı hibrit teknolojisi ve etkileyici tasarımıyla Yeni Honda HR-V e:HEV, tam da hayattan fazlasını isteyenler için bir otomobil.

Yeni Honda HR-V e:HEV, sihirli arka koltukları sayesinde daha fazlasını taşımanızı sağlayacak bagajı, yolculuk sırasında daha fazla alan sağlayan geniş iç hacmi ve soğuk havalardaki yolculuklardan daha fazla keyif almanızı sağlayacak ısıtmalı koltuk ve direksiyonuyla “hayattan daha fazlasını iste” mottosunu tasarımına yansıtıyor. Akıllı bagaj kapağı, anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi, kablosuz akıllı telefon şarj alanı gibi herhangi bir otomobilden çok daha fazlasını sunan donanımıyla yolculuklarınızı renklendiriyor. Ortalama 5.4l/100km benzin tüketerek de rakipsiz bir yakıt tüketimiyle yüzleri ve cepleri güldürüyor.

Yeni Honda HR-V e:HEV, akıllı e:HEV teknolojisiyle de hayattan daha fazlasını isteyenlere, %100 elektrikli, bambaşka bir sürüş deneyimi sunuyor. Üç farklı sürüş modundan en uygun seçeneği otomatik olarak seçen gelişmiş e:HEV Hibrit teknolojisi sayesinde otomobilinizin performansı ve sürüş deneyiminiz en üst düzeye çıkarken, yolculuklarınızda bir yandan gelişmiş hibrit teknolojisinin tadını çıkarabiliyor bir yandan da Honda SENSING ile üst düzey güvenliğinizi sağlayabiliyorsunuz.

e:HEV Hibrit Teknolojisi, elektrikli sürüş modunda tam sessizlik vadediyor ve sessiz bir yolculuğun tadını çıkarabiliyorsunuz. Bu mod genelde Yeni HR-V’yi çalıştırdığınızda ya da düşük ve ortalama hızlardaki sürüşlerde kullanılıyor. Hibrit sürüş modunda ise benzin ve elektriğin gücü optimum performans ve yakıt ekonomisi için birleşiyor. Benzinli sürüş modu ise uzun süreli veya yüksek hızlı sürüşlerde otomobilin verimliliğini en üst seviyeye taşımak üzere devreye giriyor. Aynı zamanda Honda HR-V e:HEV, şarja gerek duymayan, kendini şarj eden bir hibrit model olarak öne çıkıyor. Frenleme yoluyla açığa çıkan elektrik enerjisini kullanılarak, manuel olarak şarj etmeye ihtiyaç duyulmuyor.

Siz de hayattan daha fazlasını istiyorsanız Yeni Honda HR-V e:HEV’i mutlaka inceleyin. Detaylı bilgi almak için tıklayın.