Dört yıl önce olay yaratan bir ilk sezonla, Kevin Spacey ve Robin Wright’ın inanılmaz oyunculuklarıyla ve skandallarla, entrikalarla örülü bir senaryoyla hayatımıza giren House of Cards’ın beşinci sezonu ABD’de bugün yayınlanıyor!

maxresdefault

Kevin Spacey’nin canlandırdığı Frank Underwood karakterinin türlü oyunlarla her bölümde gücünü biraz daha arttırdığı, her sezon Amerikan politikasında daha üst bir koltuğa sıçradığı ve sürekli şaşırtmaya devam ettiği dizi House of Cards, bugün beşinci sezonuyla dünyayla buluşuyor. En az Frank Underwood kadar, Robin Wright’ın canlandırdığı eşi Claire Underwood’un da her sezon daha gözü kara, daha güçlü hale geldiği dizinin yeni sezonu bu teaser ve “We make the terror” sloganıyla duyurulmuştu:

Entrikalı bir başkanlık seçimi ve savaş stratejileriyle dolu yeni sezonunu merakla beklediğimiz dizinin, halihazırdaki gerçek Amerikan başkanlık seçimlerinin ve Amerikan başkanını gölgede bırakması bir hayli zor olacak. Fakat Underwood’ların bunu başaracağına eminiz. Dizide yeni sezonun diğer önemli karakterlerini geçtiğimiz sezon(lar)dan hatırlayacağımız Michael Kelly (Doug Stamper), Joel Kinnaman (William Conway) ve Neve Campbell (Leann Harvey) canlandırırken, iki önemli oyuncu daha, Patricia Clarkson (Jane Davis) ve Campbell Scott (Mark Usher) da kadroya dahil oluyor.

Netflix dizisi House of Cards’ın, yayın hakları nedeniyle ülkemizde bugün Netflix’te değil, yarından (31 Mayıs 2017’den) itibaren Digiturk beIN CONNECT ve beIN SERIES DRAMA HD‘de izlenebileceğini de hatırlatalım.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN