Evet, işlerimizi halletmek için laptop başına geçip en aktif, en yaratıcı halimizi ortaya koyduğumuz doğru. Peki ya eğlence? Bir laptop düşünün; iş amaçlı tüm kullanımlarınızda size maksimum verimi, güvenliği ve rahatlığı sağlıyor, işlerinizi bitirip eğlenceye doymak istediğinizdeyse size kolayca uyum sağlayarak en keyifli eşlikçiniz oluyor. Hafif, güçlü, şık ve eğlenceli: karşınızda HP ENVY 13 Laptop.

HP ENVY 13 Laptop

HP ENVY 13 Laptop; hafif ve ultra şık tasarımıyla fark yaratıyor. Tamamen metal kasasıyla ikonik bir tasarım örneği olarak nitelendirebileceğimiz bilgisayar, rakipsiz bir güzelliğe sahip desek abartmış olmayız. Kusursuz profil ve geometrik desenli hoparlör ızgarası, üst düzey tasarım özelliklerinin yansımalarından biri; arkadan aydınlatmalı klavyesiyse size “Her ortamda üretken olman için yaratıldım!” diyor sanki. Onunlayken aydınlık veya karanlık fark etmiyor; her an, her koşulda bilgisayarınızdan en yüksek verimi alıyorsunuz. Yine ister gündüz, ister gece olsun; dilediğiniz her an eğlence dolu deneyimlere atılıyorsunuz.

İster iş, ister kişisel kullanım için olsun; HP ENVY 13 Laptop ile kafanız rahat olsun. Neden mi? Çünkü içerdiği akıllı güvenlik özellikleri, gizliliğiniz ve verilerinizin güvenliği konusunda aklınızda hiçbir şüphe bırakmamak üzere tasarlandı. Bu özelliklerden biri olan Web Kamerası Kapatma Anahtarı ile kullanmadığınızda bilgisayarınızın kamerasını fiziksel olarak kapatabiliyorsunuz. Bir başka deyişle, artık kameranızın üzerine göze hoş görünmeyen bantlar yapıştırmanıza gerek yok! Parolalar mı? “Birileri şu an beni izliyor olabilir mi?” endişesi gibi, onları da unutun gitsin. Yerleşik Parmak İzi Okuyucusu, hem güvenlik açısından sorunsuz hem de hızlı ve pratik bir şekilde oturum açmanıza olanak sağlıyor.

HP ENVY 13 Laptop

Peki HP ENVY 13 Laptop’un 19 saat 45 dakika kadar pil ömrü olduğunu biliyor muydunuz? Evet, doğru duydunuz; bununla birlikte bilgisayarınızın pili azaldığında, yeniden şarj etmek için saatlerce beklemek zorunda olmadığınızı hatırlatalım. HP ENVY Laptop’u fişe taktıktan sonra yaklaşık 45 dakika içinde 0’dan %50 şarj düzeyine ulaşabiliyorsunuz. Bu hızlı şarj etme özelliğinin, birçok durumda hepimiz için ne denli kurtarıcı olabileceğini tahmin ediyoruz.

Benzersiz güvenlik ve güç merkezi performansıyla tüm işlerinizi en verimli şekilde halletmenize imkan sunan 10. Nesil Intel® Core™ i7 işlemcili HP ENVY Laptop, aynı zamanda eğlence dolu deneyimler paylaştığınız biricik arkadaşınız olmaya da hazır. 3 tarafı mikro kenarlı ekranı, size sunduğu kristal netliğinde Full HD çözünürlük ve FHD ile UHD seçenekleriyle en sevdiğiniz dizileri izlerken, yeni film keşifleri yaparken, online müzeleri gezerken veya dijital platformlardan takip edebileceğiniz canlı konserlerin bir parçası olurken kristal netliğinde görüntülerin keyfini çıkarabilirsiniz.

HP ENVY 13 Laptop

Onunla bu denli keyifli ve eğlenceli deneyimler yaşamanızı mümkün kılan bir diğer özellikse, Bang & Olufsen Ses Sistemi. Bildiğiniz gibi Bang & Olufsen, 90 yıldan uzun süredir tasarım ve teknoloji alanında öncü kabul edilen, dünyanın en ikonik görsel-işitsel markalarından biri. Evet, güzel haber; HP ENVY Laptop’un hoparlörleriyse, Bang & Olufsen uzmanlarıyla iş birliği içinde özel olarak ayarlandı! Siz de, 3 tarafı mikro kenarlı ve yüksek çözünürlüklü ekran ile Bang & Olufsen Ses Sistemi sayesinde eğlencenizi üst düzeylere taşıyabilirsiniz. Akıl almaz bir görüntü kalitesi ve zengin bir ses deneyiminin birleştiği noktada, ev ortamının sınırlarını zorlayacağınıza eminiz!

Gördüğünüz gibi HP ENVY Laptop; eşsiz, güvenli, ikonik, şık, hafif, güçlü, rahat ve en önemlisi, çok eğlenceli! değil mi? Daha ne olsun ki?

HP ENVY 13 Laptop ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.